Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu szukam sobie motocykla, czegoś na wakacje, do podjazdu i pozbyć się tego po wakacjach bez większej straty, więc nie mam ciśnienia i skupiam się na "okazji".

Szukanie "okazji" przez miesiąc czasu zrobiło ze mnie "eksperta" i odbijam się od januszy biznesu, do mirków handlarzy.

Na pierwszy wpis z cyklu idzie yamaha fz1 w wersji naked bezwypadek, prywatnie, użytkuje osobiście co za tym idzie, jest sprawny pewny - brzmi zajebiście, prawda?

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-fz1-fz1n-prywatnie-akrapovic-sliczna-CID5-IDA4b9B.html#e8e4685bd9

Problem polega na tym, że cały zadupek (ogon) w tym motocyklu został przeszczepiony z fz1 fazer (wersja z owiewkami), który ma dodatkowe uchwyty dla pasażera.

A co pokazuje gogle po wpisaniu nr telefonu?

https://www.facebook.com/Wojtommm

Wojtom- import samochodów z U.E, autoskup, zamiana

Mam wrażenie, że januszostwo jakie się odniepawla w ogłoszeniach motocyklowych jest znacznie większe, niż w przypadku samochodów.

Jeśli są zainteresowani, to mogę sprzedać kilka opowieści - w tym ostatnia, gdzie kolega sprzedającego (handlarz) groził mi "zaraz ci jebne z liścia", bo miałem czelność zwrócić uwagę na grzechotanie rozrządu i stwierdzić, że jest "do roboty" XD


#handlarze #mirekhandlarz #motocykle #otomoto #olx #januszebiznesu #komiks #bezwypadkowe
mlodyteam - Od jakiegoś czasu szukam sobie motocykla, czegoś na wakacje, do podjazdu ...

źródło: comment_q2DmdyQrJeppzS5ommz0iJfUGeFyO5jN.jpg

Pobierz
  • 17
@mlodyteam: po prostu nie kupuje się od handlarzyn, może jest kilku sprawdzonych i pewnych ale oni nie sprzedają po okazyjnych cenach. a po wakacjach nie sprzedasz bez straty, bo kto kupuje moto na zimę?
po prostu nie kupuje się od handlarzyn


@PozorVlak: czytałeś opis?

Mam do zaoferowania moje oczko w głowie, Yamaha fz1.
Motor użytkuje osobiście co za tym idzie, jest sprawny pewny, nie wymaga nakładów finansowych.


a po wakacjach nie sprzedasz bez straty, bo kto kupuje moto na zimę?


@PozorVlak: spokojna Twoja rozczochrana. Już moja w tym głowa.

@mlodyteam: Powiem Ci kolego że mam takiego fazera z 2006 r i u mnie te uchwyty wyglądają inaczej. Poza tym na ostatnim zdjęciu jest oryginalny ogon z mocowaniem tablicy i migaczami a na wcześniejszych jakaś chiński custom :) Także oczko w głowie mogło mieć jakieś przygody.
handlarz handlarzowi nie równy. Znam miejsce gdzie sam jestem trzecim kupcem i pełne zadowolenie


@brick: cieszę się, że jesteś zadowolony. Klient handlarza zadowolony, bo sprzedał, Ty zadowolony bo kupiłeś i handlarz zadowolony, bo zarobił - serio, bez szydery - grunt że jesteś zadowolony.

pół roku szukalem motka dla siebie. Najgorzej jak marnujesz pół dnia na dojazdy a na miejscu spawany wahacz albo pęknięty silnik.


@Szadafaka: przykre. Współczuję, ale zam doskonale
brzmisz jakby to miałby być twoj pierwszy motocykl.


@RupturaPerinei: pudło.

Brzmię jak brzmię, bo 90% motocykli na PL rynku, to szroty, ale jak ktoś jeszcze jawnie wali w #!$%@? na samym wstępie, to moja cierpliwość przekracza pewne granice. Wiem, że gro osób jest nieogarniętych i kupuje pod wpływem emocji i ten post ma przestrzec takie osoby i nauczyć ich pewnej selekcji jeszcze przed wykonaniem telefonu do sprzedającego.

Jak widzisz, moje intencje
operujesz truizmami i właśnie sam bierzesz wszystko do siebie.


@RupturaPerinei: wat? XD Do czego Ty to napisałeś XD

Odpisuje Ci, bo mam dużo czasu. To mój temat i staram się być grzeczny :)

Opisuję sprawę jasno, że osoba sprzedająca jest handlarzem, a wymieniony element, to cały ogon, a nie uchwyciki, plasticzki, owieweczki czy inne mało istotne "elemenciki". Mówię o rynku nieuczciwych sprzedawców, bo tego tyczy się TEN WĄTEK colego :)

Fuck
@Nomada29 nawet niepamiętam, że robiłem taki wpis xD

Od wypadku minęło chyba z 11-12 lat i po wcale nie długiej rehabilitacji już było wszystko ok :) Jako jedyny w rodzinie nie narzekam na kręgosłup :D Raz na rok człowiek się gorzej wyśpi i wtedy ten jeden dzień pomęczy, ale ogólnie nie ma żadnych problemów.

Ciekawe hamulce mi zostały w podświadomości. W tamtym roku uczyłem się skakać na główkę w dodatku z kilku
@mlodyteam: Dobrze, że sie powodzi :D No takie historie zostają w pamięci, to było chyba pod tym filmikiem jak winklowali na moto po drogach ( ͡ ͜ʖ ͡)


Powodzi... weź mnie dołuj jeszcze bardziej XD z pozytywnych rzeczy, to mam fajny symulator i na nim śmigam w tych trudnych czasach, ale to by było na koniec pozytywnych rzeczy XDDDDDDD