Wpis z mikrobloga

zawsze mnie denerwuje jak ktoś mówi że jestem młody i to najlepsze czasy mojego życia Jeśli podczas najlepszych palnuje się #!$%@?ć to nie mogę się doczekać najgorszych
  • 40
  • Odpowiedz
  • 580
@cnq2j3hr1dqwf najlepsze lata mogą być dla ciebie jak będziesz mieć 30, 40 lat. Nigdy nie wiesz xd
Gadają ci tak, bo dla większości imprezy, ruchanie i picie do nieprzytomności to coś wspaniałego, a okres szkolny gdzie każdy decydował za ciebie, zwolnieniem z odpowiedzialności.

Tak to wygląda, może ty chcesz czegoś więcej i gdy oni będą tęsknić za dobrymi latami ty je właśnie będziesz przeżywał
  • Odpowiedz
  • 271
@Cayar ja mam 24 lata a okres szkolny to najgorszy okres mojego życia i nie życzę najgorszemu wrogowi, żeby przeżył to co ja wtedy. Jakbym się obudził i znów był w gimnazjum to bym pierwsze co zrobił to rzucił się pod pierwszy jadący samochód.
  • Odpowiedz
@cnq2j3hr1dqwf dobrze mówią nie #!$%@? tego, działaj tak, byś patrząc wstecz nie zalowal
Na dzień dobry, znajdź że dwie osoby, nawet przez internet, nawet tu na Mirko, weźcie namiot i rozbicie się na 4-5 dni gdzieś na polanie, nawet jak nigdy ni e byliście, rozpalcie wieczorem ognisko nad samą wodą, posmieszkujcie
We wrześniu uznasz że to były najlepsze dni, nawet jak wam dupę zmoczy deszcz. Mówię serio a wiem co mówię
  • Odpowiedz
@cnq2j3hr1dqwf: myślenie najlepsze, najgorsze czasy, to już na wstępie pułapka i cierpienie.
Okres w życiu jest, który jest, żaden inny. Jak nie będzie cię cieszyć i nie odnajdziesz spokoju w danym momencie, to na 100% nie znajdziesz go w żadnym innym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@cnq2j3hr1dqwf: lvl 30 here. Gimazjum dla mnie to była walka o przetrwanie, wtedy był okres reform i do szkoły przyszła jedna dzielcnica innego klubu niz nasza szkoła. Mierzenie zapałka, prześladowania, zadymy, raz na dyskotece szkolej trzeba bylo wzywać policje bo pod szkoła ustawilo sie kilku zadymiarzy na jednego chłopaka z naszej szkoły. Raz udało mi sie nawet zapłacić 5zł za to żeby chłopak ktory wykopal nam piłkę na dach dostał
  • Odpowiedz
Najlepsze czasy to młodość. Dlaczego? Ponieważ jesteś sobą.


@Cayar: przez całe życie jesteś sobą. Inna sprawa, że przez całe życie możesz być tłamszony. Najpierw przez rodziców, później znajomych, otoczenie, szefa, znowu rodzinę, różnie może być, dlatego wiek nie przekłada się na jakość życia. Moja młodość i czasy szkolne były koszmarem, z dopłatą bym do nich nie wróciła. Teraz też nie jest zbyt fajnie, ale i tak stabilniej niż kilka lat
  • Odpowiedz
@Garztam: ja sobie po prostu byłam w szkole, nie było najlepiej ale nie było najgorzej. Ludzie, którzy narzekają zazwyczaj nie potrafią sobie ogarnąć życia i wydaje im się, że wtedy było lepiej. Tak samo jak podczas świąt usłyszysz od rodziców, że za komuny to było i xDD i oni to wspominają z radością.
Jak się jeszcze uczyłam i narzekałam na szkołę to usłyszałam, że mam nie narzekać bo pójdę do
  • Odpowiedz
@KRISSVector: Bo taki facebook to publiczne forum z ujawnioną tożsamością, a wykop to forum z ukrytą tożsamością pod nickiem, stulejki i przegrywy mają fobie społeczne i myślą że kogokolwiek obchodzą ich dane personalne jakiegoś piwniczaka, więc siedzą na takim ukrytym forum i płaczą do wała z kołdry. Po za tym po co im facebook skoro i tak nie mają tam żadnych znajomych, więc siedzą na takim wykopie i wspólnie płaczą
  • Odpowiedz
@cnq2j3hr1dqwf: Wiele osób narzeka tutaj na czasy szkolne, więc i ja nie będę inny. Nawet w momencie bronienia magisterskiej, po prostu cieszyłem się, że w końcu, w wieku 24 lat, nic mnie już nie trzyma i wszystko zależy ode mnie.

Teraz, kilka lat później, mając wiedzę jak wygląda życie "poza szkołą", wiem, że tamten #!$%@? okres wynikał z wielu czynników. Choćby studia, gdybym wybrał takie jak lubię, mając w #!$%@?
  • Odpowiedz