Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Ale mnie #!$%@?ą osoby psujące immersję. Zawsze, ale to zawsze muszą w momencie napięcia, albo w podczas poważnej sytuacji #!$%@?ć "śmiesznym gagiem" aby "rozluźnić sytuację", ale dobra takich da się #!$%@? wytrzymać. Najgorsi to są ci co bez względu na sytuację #!$%@?ą takie rzeczy. No #!$%@?, gdybym dali mi nóż i dopuściliby mnie do takich graczy na 0.5m to bym wziął i wszystkich #!$%@?ł. #fantastyka #roleplay #rpg #grybezpradu
  • 3
@Cebulius: Cóż, trzeba dobrać ludzi do scenariusza.
Jeśli Twoja ekipa przychodzi się rozerwać, pożartować i poturlać kostkami do piwa przy okazji coś mordując potwory, to trzeba zmienić ekipę, albo próbować ich zachęcać.

Miałem kiedyś grupę, która robiła wszystko "źle" (tzn. inaczej, niż chciałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), ale bawiła się dobrze. To ja byłem jedynym, który bawił się tam źle, czyli ja byłem problemem.

Ale dobra
W 90% przypadków wystarczy porozmawiać z taką osobą. Serio. Porozmawiaj najpierw z MG czy on też widzi to w ten sam sposób, a potem niech MG porozmawia z tym konkretnym graczem albo całą grupą nie wskazując bezpośrednio osoby. Takie akcje w większości wynikają z różnicy oczekiwań co do gry i może innym albo samemu śmieszkowi wydaje się to super sprawą. Także nie ma co się żalić na coś czemu można zaradzić (