Wpis z mikrobloga

Może nie wszyscy by się tego spodziewali ale na #pragapolnoc jest całkiem niezła restauracja. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że ceny są raczej zaporowe dla tubylców, za jedno z najtańszych dań głównych, skoki z królika z kluskami francuskimi zapłaciłem 45 złotych. Smakowały mi i porcja też okazała się spoko. Myślałem, że po wszystkim będę musiał się poratować jakimś burgerkiem ale wystarczyło. Za jakiś tydzień albo dwa zaszaleje i sprobuje polędwicy za 89 zł.

Jakby ktoś był w okolicy to polecam ArtBistro na Stalowej 52.
https://artbistro.pl/menu/

#warszawa #praga #jedzenie #restauracje #jedzzwykopem
n0002 - Może nie wszyscy by się tego spodziewali ale na #pragapolnoc jest całkiem nie...

źródło: comment_sVTXMzLN3oGMBMa9GTIEwXaGHgy0RsTO.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@jedrek1212: Pewnie są bo dzielnica się zmienia, niektóre kamienice są odremontowane i powstaje sporo nowych budynków. Na pewno jest sporo osób które stać. Mimo wszystko uważam, że niewiele osób by się spodziewało, że taki interes może być dochodowy w tej okolicy bo to miejsce do tej pory miała złą sławę. Nie odbieraj mojego posta źle, ja się bardzo cieszę, że okolica się zmienia na lepsze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@n0002: skoki królicze mają to do siebie, że zazwyczaj są takie same więc nie wiem skąd to zdziwienie jeśli chodzi o porcje
  • Odpowiedz
LOL, ty myślisz, że na Pradze nie ma osób które mogą za obiad zapłacić 45 zł?


@jedrek1212: myślę, że nadal nie ma xD
Nie wiem też co ta dzielnica ma do zaoferowania. #!$%@? jak wyjdziesz wieczorem za dobrze ubrany? Masę patusiarni? Wygląd kamienic ten sam od 45. roku?
  • Odpowiedz