Wpis z mikrobloga

Może nie wszyscy by się tego spodziewali ale na #pragapolnoc jest całkiem niezła restauracja. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że ceny są raczej zaporowe dla tubylców, za jedno z najtańszych dań głównych, skoki z królika z kluskami francuskimi zapłaciłem 45 złotych. Smakowały mi i porcja też okazała się spoko. Myślałem, że po wszystkim będę musiał się poratować jakimś burgerkiem ale wystarczyło. Za jakiś tydzień albo dwa zaszaleje i sprobuje polędwicy za 89 zł.

Jakby ktoś był w okolicy to polecam ArtBistro na Stalowej 52.
https://artbistro.pl/menu/

#warszawa #praga #jedzenie #restauracje #jedzzwykopem
Pobierz n0002 - Może nie wszyscy by się tego spodziewali ale na #pragapolnoc jest całkiem nie...
źródło: comment_sVTXMzLN3oGMBMa9GTIEwXaGHgy0RsTO.jpg
  • 5
@jedrek1212: Pewnie są bo dzielnica się zmienia, niektóre kamienice są odremontowane i powstaje sporo nowych budynków. Na pewno jest sporo osób które stać. Mimo wszystko uważam, że niewiele osób by się spodziewało, że taki interes może być dochodowy w tej okolicy bo to miejsce do tej pory miała złą sławę. Nie odbieraj mojego posta źle, ja się bardzo cieszę, że okolica się zmienia na lepsze.
LOL, ty myślisz, że na Pradze nie ma osób które mogą za obiad zapłacić 45 zł?


@jedrek1212: myślę, że nadal nie ma xD
Nie wiem też co ta dzielnica ma do zaoferowania. #!$%@? jak wyjdziesz wieczorem za dobrze ubrany? Masę patusiarni? Wygląd kamienic ten sam od 45. roku?