Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Mircy drodzy, uruchomiłem taką śmieszną inicjatywę w powiecie #legionowo, gdzie zbieram w soboty co dwa tygodnie muzyków w jednym miejscu, tych mniejszych i tych bardziej doświadczonych, przez godzinkę trwają warsztaty dla początkujących a potem przez kolejne godziny gramy coś a la jam session, gdzie mieszkamy mocno składy i gramy różne dziwne rzeczy. Celem jest dobra zabawa, rozruszanie środowiska i powołanie nowych projektów.

Na ostatnim spotkaniu zebrałem dziesięć osób, w tym z dwóch lokalnych kapel, reszta niezrzeszona o różnym poziomie umiejętności.

I teraz potrzebuję nazwy na to. :-) Do teraz określaliśmy to jako otwarte spotkanie + warsztaty + jam session. Wolę unikać troszkę wytartych terminów à la jamboree czy jam session. Chciałbym też czegoś nietypowego co przyciąga uwagę, może lekko bekowego, co uzmysławia tak istotny u nas luz i przyjazną atmosferę. Moje myśli biegały pomiędzy spędami, laboratoriami, sabatami, eksperymentami i innymi duperelami... aż wpadłem w końcu na to..

WIELKI ZDERZACZ MUZYKÓW xD

Moim zdaniem oddaje sedno, ewidntnie zwraca na siebie uwagę, nie jest nadęty, wzbudza sympatę. Ale chętnie posłuchałbym Waszych propozycji i może jedną z nich zaadoptował. :-)

Dzięki za Wasze pomysły!

#produkcjamuzyki #tworczoscwlasna #gitaraelektryczna #gitarabasowa #perkusja #wokal #muzykaelektroniczna #rap
  • 3