Wpis z mikrobloga

Madziulek pierdulek wygrał BB. Jakże mi nie szkoda podameb (ameba to Madziulek ) co to myślą sobie, że Jukejka jest im coś winna. Np. jakiś tam lajwik, pogadankę - dziękuję, dziekuję etc. Otóż AMEBY naczelne - glosowałyście na pustaka i i pusto- gówno macie w relacjach. Program się skończył, fani(?) wypad , ew. dla Was kisski foreverki i tona brokatu na te puste łby co to myślały, że z pustaka zrobią psiapsikomentatorkę - blogerkę, inflaucerkę, "doradzającą" etc . Otóż nie, laska ma hajs z Waszych sms jw. i CIAO kochani. Jebnijcie sobie brokatem na twarz i zapomnijcie o sprawie. Wygrana Madzia JEST, hajs jest a Wam strapon w ......
#bigbrother
  • 10
  • Odpowiedz
@Kamelajna: akurat Madzia bardzo duzo publikuje na swoim instastory, robi fotki, odpisuje na komcie itd. w dodatku ma duze grono znajomych u ktorych tez mozna zobaczyc co sie u niej dzieje. tak bylo np. z Openerem. Wiec twoj bol dupy jest nieuzasadniony, albo pomylilas Madzie z Jaglakiem ktory faktycznie ma wywalone na swoich fanow i zajmuje sie tylko sianiem ziaren ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kamelajna: co to jest dla niej 100 tyś zł? Pół roku życia na dość przyzwoitej stopie w Warszawie? Przy jej imprezowym trybie? Ona sama sie zdziwiła w programie, że wygrana to jak sobie tylko przeliczyła, zaledwie 20 tyś funtów.
  • Odpowiedz
@Kamelajna: ale ona na story dziekowala za glosy powtarzajac przy okazji ze jest w szoku milion razy xD poza tym #!$%@? jej instagram i bedzie na nim robila co będzie chciała. Idzcie truskawki pozbierać a nie na lajwy jukejki czekacie jak na wybor nowego papieza xD
  • Odpowiedz
@Jasmonowayy: a kiedy ona w szoku nie była? ;) NO WŁAŚNIE - to jej insta i mimo, że ja sama nie pałam do niej wielką sympatią to we własnym wpisie odniosłam się do tego, że ludzie od niej ZĄDAJĄ . A czy się ją lubi, czy nie, czy się komuś podoba czy nie, czy kogoś wkurza czy nie....to jw. nikt nie ma prawa od niej czegokolwiek wymagac. Program the end
  • Odpowiedz