Wpis z mikrobloga

Też się czujecie jak w jakimś dniu świstaka? Co konkurs to sprawdzam wszystkie treningi i kwalifikacje i mam nadzieję, że Williams, a przede wszystkim Robert będą mieli mniejszą różnicę do reszty stawki i co konkurs się zawodzę. Mimo tego zawsze w godzinę "W" mam tę nadzieję, że coś się zmieni. Masochizm...
#f1 #kubica
  • 12
  • Odpowiedz
@piotrass007: Ale czemu mieliby mieć mniejszą różnice? Widziałeś ich "upgrade" na ten wyścig? Lusterka nowe. Ludzie mówiący, że WIlliams robi postęp to chyba oglądają inne wyścigi, albo może tak zwane RAJDY FORMUŁY PIERWSZEJ. To, że oni tracą 2.5 sekundy na torze(francja) którym okrążenie robi się w 1 minute, to nie znaczy, że robią postęp tylko, że tor jest krótszy. Realna szansa na postęp to faktyczny "duży pakiet" poprawek, wręcz widoczny gołym
  • Odpowiedz
@piotrass007: Najlepiej zacząć kibicować Mercedesowi, chociaż się człowiek nie zawiedzie xD. Myślę, że można sobie faktycznie ostatnią realną nadzieję zrobić na Niemcy/Węgry. No niestety jak się komuś kibicuje to to tak to jest, nie jesteś sam :D Będzie lepiej, gorzej chyba być nie może ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz