Wpis z mikrobloga

Czy ktokolwiek miał problem z połączeniem karty Visa z ing do aplikacji Bolt? Wyskakuje "nieoczekiwany błąd" i tyle. A w placówce oczywiście..nie wiedzą co się dzieje ))¯_(ツ)_/¯ ktoś coś? #ing #bolt #pytanie #visa
  • 11
@Hekken: Sprawdź w Moim ING limity transakcyjne dla płatności kartą w internecie. Gdy się zalogujesz, wejdź w szczegóły karty w zakładce Moje finanse/Karty i płatności telefonem/VISA Zbliżeniowa/Limity transakcyjne. Możliwe, że to jest przyczyną ;)
@ING_Bank_Slaski Hey ING. Pisałem z Wami poprzez formularz kontaktowy zgodnie z Waszą radą. Jedyne co się dowiedziałem, to że aplikacje BOLT, Spotify itd "nie są udostępniane przez bank ING i mam się kontaktować z obsługą klienta tych aplikacji". Mam konto w Pekao i nigdy nie miałem problemu z podpinaniem karty do różnych aplikacji a tutaj dowiaduje się że Bank ING umywa ręce. Troszkę to śmieszne.
@Hekken: Możesz podłączyć swoją kartę do konta - VISA Zbliżeniową do aplikacji, o których wspominasz. Ważne jednak, aby ustalić limity transakcyjne. Prosimy, napisz do nas jeszcze raz - na czacie lub w wiadomości w Moim ING. Wyjaśnimy to.
@ING_Bank_Slaski: co oznacza 'Możesz podłączyć swoją kartę do konta - VISA Zbliżeniową do aplikacji, o których wspominasz.' ?
Mam ustalone limity, 1000zł dla płatności karta w internecie.Udało sie zaktualizować kartę o datę ważności oraz cvv w aplikacji uber (przypięta 2 lata temu), działa. Do aplikacji bolt oraz innych podobnych nie mogę dodać płatności wpisując dane z obecnej karty.
Pisząc wiadomości w Moim ING przez tydzień otrzymałem informację jak wyżej.
Kartę VISA Zbliżeniową możesz "podpiąć" do Spotify i regulować przez nią miesięczne opłaty. Tak samo w przypadku innych aplikacji. Niestety, tutaj nie sprawdzimy szczegółów :( Prosimy, napisz do nas na czacie po zalogowaniu do Mojego ING.