Wpis z mikrobloga

#podlecki, z pejsbunia info

Jeden z komentarzy pod filmikiem na moim kanale YT, myślę że warto go opublikować:

Od: Zlojestwszedzie

Jestem technikiem radiowym koncernu Emitel i niejedno krotnie instalowałem maszty radiowe sieći komórkowej, mamy wyznaczone godziny pracy przy aktywnych masztach, moi koledzy z pracy, ci bardziej z dłuższym stażem cierpią na rozmaite schorzenia układu nerwowego i pokarmowego, muszą żywić się ryżem i pszennym makaronem ponieważ ich żołądek został napromieniowany, ja już doświadczam zaników pamięci jak i częstych biegunek, zwracałem się do Inspektoratu Ochrony Środowiska jak i Państwowej Inspekcji Pracy o zmianę przepisów, wymogów, narzędzi ochraniających prace ludzi przy tych śmiercionośnych konstrukcjach, mamy często zalecenia aby maszty BTS kierować w stronę gospodarstw domowych gdzie natężenie pola elektromagnetycznego może przekraczać maksymalnie dopuszczane 7V/m2 powodując u mieszkańców problemy zdrowotne, ja z tej pracy już zrezygnowałem i poddaje się leczeniu naturalnemu, między innymi spożywam węgiel wraz z kwiatem jabłecznika.


¯\_(ツ)_/¯

[Aktualizacja:

Mamy coraz więcej dowodów. Deparchator MEGA może wysyłać kule plazmy w różne miejsca - mogę spróbować i u was. Oczyściliśmy np na tydzień okolice Krakowa, niebo jak za dawnych lat.

Piszcie do mnie na monitorpolski@yahoo.com z tytułem MEGADEPARCHATOR]
  • 4