Wpis z mikrobloga

Witam,
drodzy wykopowicze chciałbym do tematu kruszwila i Ł.W. podejść z zupełnie innej strony niż wy, bo jak czytam ten syf to mnie krew zalewa,
Przeczytajcie to.
Ł.W. sponsorując ten kanał, trafił na żyłę złota, stworzył maszynkę do zarabiania pieniędzy, z jego przeszłości wynika, że robił wszystko żeby wyjść ponad przeciętność w tym kraju, kupił dom ma kozak samochody.
A wy zwykle Polaczki macie ból dupy że komuś się udało. No proszę was. Mamy rok 2019 czas zmienić myślenie, wam też może się udać.
Najlepszym sposobem żeby zmienić swoje życie jest założenie biznesu.
Ł.W. jest dla mnie mistrzem marketingu, i wzorem na to jak zmieniać swoje życie, jak wybić się ponad przeciętność.
Pozdrawiam.
#kruszwil
  • 13
  • Odpowiedz
@patrickmayer:

Ogólnie dlaczego każdy kto wyszedł przed szereg w tym kraju musi być karcony ?

Nie musi. Każdy w tym kraju jest karcony. Za wszystko, to chyba jasne. Zawsze znajdzie się grupa i powód.

Tak czy siak dla mnie Kamerzysta - jeżeli faktycznie za tym wszystkim stoi, wygrał #!$%@?. Szanuje w #!$%@? za pomysł, realizacje i eksploatacje. Gratuluję, z fartem mordeczko i do przodu
  • Odpowiedz
@patrickmayer: masz trochę podobny styl pisania do Łukasza ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale masz racje ! @minka_ oszukując raczej nic się nie dorobił, bo to co zarobił pewnie i tak wydał w sądzie- „Gramy” ~ „jedna sprawa wciąż jest w sadach , lecz bez życiowych lekcji człowiek nie jest w stanie nic osiągać...” myśle ze o wiele więcej zarobił na tym kanale i na muzyce ... i
  • Odpowiedz