Wpis z mikrobloga

Mireczki, macie może jakieś #audycje radiowe czy #sluchowisko, które można w pracy spokojnie przesłuchać?

Jak do tej pory Wieśka od Fonopolis mam przesłuchanego, kilka jakichś dokumentów. Filmy próbowałem, ale to takie głównie opierające się na dialogach. No i dzisiaj Sensacje XX Wieku od pana Wołoszańskiego skończyłem.

Preferowane jakieś serie krótkoodcinkowe, najlepiej z yt. Tematyka od #astronomia przez #historia (nie tylko wojen) do nawet #geopolityka, choć jak coś ciekawego, to i poza te działy wyjdę.

Liczę na was! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
@taki_tam_ktos a co powiesz na teatr radiowy? Radiowy Teatr Sensacji, Teatrzyk Zielone Oko, słuchowiska Sherlocka Holmesa z genialnym Fronczewskim czy Masłowskiej dwoje biednych rumonow mówiących po polsku. Miałam z głowy szukanie na parę tygodni i nauczyło mnie słuchania, dodatkowo pokochałam całym sercem i to co wymieniłam bardzo polecam (:
@lunaria Dwoje biednych rumunów słuchałem dziesiątki razy,
Teatr Radia TokFM był genialny imo, zwłaszcza Dotyk z wiarygodną do granicy bólu Cielecką
Imieniny, Nas troje według scenariusza Koterskiego z bardzo charakterystycznym dla niego humorem językowym i zawikłanym konfliktem osobowości.

Masłowskiej świetne zrealizowane było też Między nami dobrze jest
Ostatnio skończyłem czytać Kochanie zabiłam nasze koty i Jak przejąć władzę nad światem nie wychodząc z domu, mega zabawna lektura, tylko nie polecam audiobooka tej