Wpis z mikrobloga

Czy warto zainwestować 350-400 zł w spodenki rowerowe od Raso/Luxa w porównaniu do decathlonowej serii 900/Van Riesel? Widzę, że Raso i Luxa korzystają z tej samej wkładki, czyli Dr Pads.

Z "droższych" spodenek mam właśnie serię 900 na szelkach kupione półtora roku temu i jestem w sumie zadowolony, ale jeśli faktycznie czuć różnicę przy trasach powyżej 4 godzin, to chętnie zostawiłbym kasę u polskiego producenta.

Chyba, że jakieś inne alternatywny?

#szosa
  • 22
  • Odpowiedz
@Locati: Hej,

podsumowując, to nadal najlepsze spodenki w mojej garderobie. Od tamtego czasu nic się z nimi nie stało, żadnych uszkodzeń, nie zmechaciły się, nie wyblakły, nie skurczyły się. A jakoś specjalnie się z nimi nie pieszczę. Po prostu wrzucam do pralki z wirowaniem. :)

ALE

Nie kupiłem od tamtego czasu żadnych innych spodenek w tym przedziale cenowym i nie mam porównania czy da się kupić coś taniej i lepiej. Tym
  • Odpowiedz
@ecconomicus: dzięki wielkie za obszerną odpowiedź! Brzmi to bardzo obiecująco, bo właśnie byłem ciekaw czy na przykład wkładka po takim czasie daje radę, ale z tego co mówisz to tak. No i gdybym ostatecznie zamawiał eroe to na pewno właśnie w tej wersji long, bo jestem 2 metrowcem i spodenki które do tej pory miałem sięgały mi ledwo do połowy uda :p
  • Odpowiedz