Wpis z mikrobloga

Czy warto zainwestować 350-400 zł w spodenki rowerowe od Raso/Luxa w porównaniu do decathlonowej serii 900/Van Riesel? Widzę, że Raso i Luxa korzystają z tej samej wkładki, czyli Dr Pads.

Z "droższych" spodenek mam właśnie serię 900 na szelkach kupione półtora roku temu i jestem w sumie zadowolony, ale jeśli faktycznie czuć różnicę przy trasach powyżej 4 godzin, to chętnie zostawiłbym kasę u polskiego producenta.

Chyba, że jakieś inne alternatywny?

#szosa
  • 22
  • Odpowiedz
@ecconomicus: Raso szyje dla Luxy, to to samo. Mam Van Rysele ROADRACING 500 i są naprawdę dobre, ale Raso wygodniejsze (wkładka, dopasowanie).

Raso kupiłem za ~200-250 zł w promocjach, także jak nie musisz kupić na już to spokojnie wyjdą tyle co Decathlonowe.
  • Odpowiedz
@ecconomicus: mam 900 i raso i wolę te z deca. Raso ma dla bardzo chudych krój. Wkładki jakoś się nie różnią. Jeszcze w 900 przyjemniejsze ściągacze bo raso czuje jak guma. Może to same plusy dla prosa, ale mi bardziej deca leza
  • Odpowiedz
@fixie: Ciekawi mnie czy się jakoś bardzo różnią.

Teraz jeżdżę jeszcze w Briko GRANFONDO i muszę przyznać, że są ultra wygodne. Chyba najlepsze jakie miałem jeśli chodzi o dopasowanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@AllOver quest przez ostatni rok poszedł prawie 2krótnie w górę. Szkoda, że design dalej u nich leży bo jakościowo jest lepiej niż lata temu.
  • Odpowiedz