Wpis z mikrobloga

Dobra mireczki, mamy dla Was taką gratkę, że możecie zwijać pościel i wzywać hajs babci na pomoc.
Razem z @corka_mirka , the best kolabo ever, chcemy rozebrać dwie butelki
Roja Parfums - Elysium
Udało nam się załatwić cenę (prawdopodobnie) 10,50zł/ml i jest to bardzo dobra jak na perfumy które sa tylko w jednym sklepie w Polsce.

Roja Parfums to prawdziwy król wśród perfum. Założyciel Roja Dove był kiedyś perfumiarzem u Toma i innych i założył własną eksluzywną do granic możliwości markę.
Często chwali się w swoich perfumach że używa 40% składników naturalnych, które na rynku przewyższają cenę złota.

Co do Elysium, mam klon Zion z Alexandri i kilka osób dzięki mnie sprawdziło ten zapach.
Każdy, powtarzam każdy był mocno zachwycony.
To zapach świeży (stężenie EDP) totalnie niepowtarzalny i nie wchodząc w poszczególne nuty, jest tak przyjemny że od jakiegoś czasu w ogóle nie potrafię się od niego oderwać.
Moim zdaniem to absolutnie całoroczny zapach, na wszystkie okazje, do biura, na impreze, na randkę i mimo świeżości (nie jest to świeżość cytrusowa) spokojnie na każdą porę roku.
Absolutna perła w koronie i UWAGA!
Prawdopodobnie to będzie jedyna Roja w Waszej kolekcji bo pozostałe zapachy kosztują miliony monet.

Oddajemy 90ml. Niech będzie że rozlewamy od 5ml, ale polecam na prawdę polecam min. 10ml.
Kto ma paczkę od @corka_mirka może zaoszczędzić na przesyłce.
Kto chcę odebrać w Łodzi to u mnie.

Wysyłka odemnie 11zł kurier/15zł paczkomat. Doliczyć należy 3zł za dekant.

Deklarujcie prosze od kogo chcecie wysyłkę.
Zapraszamy!

#perfumy #rozbiorka
SnoobDuog - Dobra mireczki, mamy dla Was taką gratkę, że możecie zwijać pościel i wzy...

źródło: comment_WriVGoPQscUuSaK6YXz3MCgCKE9d2gIC.jpg

Pobierz
  • 155
@SnoobDuog muszę się zgodzić z Tobą miras z ogromnym bólem portfela, bo serce nie boli przy tym zapachu () zdecydowanie jedne z najpiękniejszych perfum jakie miałam okazję wąchać (mowa tu niestety jedynie o klonie od Alexandrii) i mam szczerą nadzieję, że pierwowzór jest jeszcze lepszy.