Wpis z mikrobloga

#przegryw #zwiazki
Załóżmy że macie dziewczyne, i po jakimś czasie dowiadujecie się że raz na jakiś czas zdarzy jej się uprawiać seks z dziewczyną, która przedstawiła wam jako swoją najlepszą przyjaciółkę i która sama również ma chłopaka, jak się na taką sytuację zapatrujecie?
  • 30
  • Odpowiedz
  • 0
@Saganis no bo w sumie dopóki ta trzecia osoba nie ma penisa to nie jest w sumie taką tragedia, jak ma gumowego to już może być trochę gorzej, trzeba być bardziej czujnym, ale jeżeli wśród trzech osób tylko jedna ma penisa to nie jest teagedia
  • Odpowiedz
  • 2
@Skryty997 mój facet, jak mu powiedziałam, że zdarzało mi się pójść z dziewczyna, to kazał sobie tylko obiecać, że kiedyś dołączy xD albo chociaż popatrzy ^^
Ale jednak nie szłam do łóżka z nikim jak już byłam z nim. Ale planuje :F i on o tym wie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skryty997: Jeżeli zmieniamy zasady gry i robimy od czasu do czasu trójkąt i otwarty związek w ogóle, to może nawet by to przeszło. Jeżeli nie - myślę że poinformowałbym chłopaka tamtej i albo od razu się rozstał, albo długo by ten związek juz nie pociągnął. Trudno powiedzieć
  • Odpowiedz
@Skryty997: chłopak mojej przyjaciółki uznaje to za zdradę, bo już od samego faktu, że się widziałyśmy nago jest wściekły XD na trójkąt też się nie godził, tyle, że ja nikogo nie mam, więc to inna historia niż u Ciebie anonku i to też może mieć wpływ
  • Odpowiedz
  • 0
@Magdozaur chyba nie, ogólnie gdybyśmy mieli być ubrani i tylko oglądać to może jakoś by jeszcze uszło ale gdybyśmy mieliby być obaj nago i się w to angażować no sorry ale ja #!$%@?.

Nie mógł bym na żywo oglądać jak mój znajomy pieprzy swoją dziewczynę w trakcie gdy ja to samo robię z moją, a gdybyśmy się spotkali wzrokami to już wogle erekcja wsteczna do wewnątrz
  • Odpowiedz