Wpis z mikrobloga

@smarterMe mi tego nie musisz mówić, ale zaraz pewnie znajdzie się jakiś "volviarz" (bez prawka i bez auta) który stwierdził że skoro jest 15 letnie to jest ono po tym jak Volvo się #!$%@?ło i przestało robić prawdziwe Volvo, bo dla takich ludzi Volvo to trzy modele 240/740/940 i nic poza nimi, bo reszta to gówno że znaczkiem Volvo, a V50 to wogle jak golf bo jest zbudowany na płycie podłogowej focusa,
@banjo: to już chyba wartość rośnie?:D

@Skryty997: chodziło mi o to, że będąc golasem (bez mieszkania, bez samochodu), zwłaszcza w większym mieście te mityczne 5k nie jest wielkim majątkiem i ciężko z tego coś więcej odłożyć.
EDIT: po prostu jest się gdzieś o 2k w plecy na podstawowych rzeczach typu wynajem mieszkania w porównaniu z życiem z rodzicami
@pilot1123 no to wiem że w dużym mieście 3-4 wydasz na samo utrzymanie, w tym na wynajęcie kawalerki, bo żeby dostać kredyt na własne mieszkanie w normalnych rozmiarach musisz zarabiać 7-8 tysięcy (znajomy tak miał w Warszawie, mieszkanie na Bemowie 50 metrów). Tylko że ja to jednak chłopak ze wsi jestem i wiele rzeczy jest u mnie inaczej niż w "mieście"
@smarterMe ale 1.9 więc w głębi duszy chcesz mieć pastucha 1.9 TDI XD

A tak na serio to ja mam 2.0 HDi, i w sumie jest spoko, to kombi i to w niezbyt bogatej wersji jak na volvo więc diesel do niego pasuje