Wpis z mikrobloga

@bigger: Idiotyzm. Ktoś przyjeżdża autem trzyletnim, które kupił w salonie, nalatane ma niedużo, mniej niż 100 000 i co oni mają mu tam 30 minut sprawdzać w aucie praktycznie nowym?
  • Odpowiedz
@Neoplan: No nic. Ale jest tam w panelu taki magiczny licznik, ktory odlicza czas do nastepnego badania.
Jak czasy beda skracane to cyk! kontrola.
Idiotyzmow jest wiecej. Ten czas zwiekszyli nie tak dawno z 20 na 30 minut. To znaczy spadek obrotow o 1/3 dla stacji, dla wiekszosci granica oplacalnosci.

Co wiecej... Robie miesiecznie tych przegladow kilkanascie zwykle. Jestesmy umowieni z wlascicielem ze na czesc aut wkleja mi specjalnie negatywa na
  • Odpowiedz
@bigger: To ciekawe co mają zrobić jak mają SKP przy ASO żeby mieć dobre statystyki, przecież tam praktycznie nikt nie jeździ z ulicy, tylko klienci ASO, a jak masz auto serwisowane w ASO to jest zwykle dobre.
  • Odpowiedz
@ameliniowyguzik: Podziękuj Kapitanowi Państwo za CEPiK. Już nawet można doradzić, że jeśli nie chcesz mieć wbitego negatywa, to pod żadnym pozorem nie pytaj, jak działa CEPiK, bo się tylko diagnosta #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neoplan:

serwisowane w ASO to jest zwykle dobre.


Nawet gdybym srał bitcoinem, to nie wydam 3k PLN na wymianę klocków i tarcz hamulcowych ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neoplan:
No i tym się różnimy ¯\_(ツ)_/¯
Ja za 3k PLN mam komplet tarcz z klockami (te same które są w ASO) olej i filtry z wymianą

A z Januszami daję sobie radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z fartem( )
  • Odpowiedz