Wpis z mikrobloga

Co za rak xD
U brata w #licbaza, przed wakacjami różowa pobiła się z kolegą z klasy, bo zerwał jej metki z zalando xD przyszła do szkoły z metkami, bo kupiła tylko po to aby poszpanować w szkole i potem oddać xD
Jeden typ zerwał jej metki i ona teraz żąda od niego 600zl , bo niby rodzicom z karty ukradła i teraz się wyda :D :D
#rakcontent #polak #rozowepaski
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem w stanie w to uwierzyć sam znałem wiesniare co co kilka miesiący uszkadzała w jakijs dziwny sposób torebke po to zeby dostac nowa....
Torebke za zasrane 60zl z jakiejś gówno sieciówki (°° ręce opadają a ty człowieku pozniej chciej coś oddać i dziw sie ze wszyscy traktują cie jak oszusta.
  • Odpowiedz
panie policmajstrze, no co moge? Potknalem sie i akurat zlapalem za cokolwiek. Myslalem, ze to rekaw, a zlapalem za metke i sie urwala. Me scuzi.


@stormkiss: Pomijając już czy cała sytuacja to bait czy nie, nie ma znaczenia, że się (znaczy ten koleś) potknąłeś. Jest strata i ktoś musi ją pokryć. Do wyboru jest: dziewczyna, która nie potknęła się i nie zerwała metek oraz koleś, który je zerwał. Sprawa prosta
  • Odpowiedz
@SpaceMonkey: ale nadal mało ubrań ma te metki. Zalando podobno nadal przyjmuje zwroty jeśli ubranie jest nieużywane, a metka tylko urwana.

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: @miken1200: niby wg prawa powinien zwrócić te pieniądze ale tak naprawdę to zrobił bardzo dobrze. Laska już może nie będzie szpanować i zwracać ubrań używanych. Zamawiam nowy towar więc nie chcę noszonego po kimś. Zresztą, Zalando szanuje klientów więc oni również powinni. Najlepiej jakby
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Z jednej strony po co oderwał te metki? Licealista co jak co, ale powinien z niektórych rzeczy wydorośleć, ale o wiele gorzej zachowała się dziewczyna (a może raczej dziunia), nie ogarniam takich dziewczyn które zrobią wszystko aby wyglądać "cool", ale ostatecznie wychodzi "beka z niej".
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: myślę że to już zależy od człowieka. Jeśli 600 zł to dla niej dużo to może się oduczyć takiego szpanowania, zwłaszcza po tym jak ośmieszyła się w swoim środowisku.

Na stronie Zalando pisze:
Wszystkie artykuły zakupione w naszym sklepie podlegają zwrotowi – można go dokonać do 100 dni od momentu otrzymania przesyłki.

Pamiętaj jednak, że przyjmujemy jedynie nieużywane, nienoszone artykuły. Możesz je rozpakować z folii i przymierzyć tak jak w stacjonarnym sklepie, ale nie usuwaj metek i postaraj się nie
  • Odpowiedz
myślę że to już zależy od człowieka. Jeśli 600 zł to dla niej dużo to może się oduczyć takiego szpanowania, zwłaszcza po tym jak ośmieszyła się w swoim środowisku.


@Renifer60: Gdyby to było jej 600 zł to może. Ale podobno to było 600 zł ich rodziców. A ośmieszenie nie ma nic do rzeczy skoro poszła do szkoły z metkami. Sama widocznie nie ma nic przeciwko ośmieszeniu.

Pamiętaj jednak, że przyjmujemy jedynie nieużywane, nienoszone artykuły. Możesz je rozpakować z folii i przymierzyć tak jak w stacjonarnym sklepie, ale nie usuwaj metek i postaraj się nie zabrudzić
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: ale metka to nie suwak, kieszeń, guzik od kurtki lub innej odzieży. Metkę się ściąga gdy ma się to nosić na co dzień, bo w naszej kulturze źle to wygląda. Nie wiemy czyje są to pieniądze ale zostały przeznaczone na córkę więc co ma to do rzeczy. Metki są czasami słabo widoczne i taką od bluzki można łatwo ukryć. Liczyła że nikt tego nie zauważy bo innego sensu nie
  • Odpowiedz
@kukukielka: ale normalne jest porównanie gwałtu do zdartej metki? Ja pierd@#. Dziewczyna założyła spódniczkę i nikomu to nie wadzi i nie jej jest to wina że ktoś ją zaatakował bo nie ma do tego prawa taka osoba. Tutaj zakłada czyjąś właność i chce go oszukać, co mogło się udać. Myślę że jakby to zgłosiła na policję to większość by ją wyśmiała. W sądzie co powie? Że użytkowała ubranie jak co
  • Odpowiedz