Wpis z mikrobloga

Co za rak xD
U brata w #licbaza, przed wakacjami różowa pobiła się z kolegą z klasy, bo zerwał jej metki z zalando xD przyszła do szkoły z metkami, bo kupiła tylko po to aby poszpanować w szkole i potem oddać xD
Jeden typ zerwał jej metki i ona teraz żąda od niego 600zl , bo niby rodzicom z karty ukradła i teraz się wyda :D :D
#rakcontent #polak #rozowepaski
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z tym to prawda że nie można tak postąpić z czyimiś rzeczami ale chłopak nie powinien zwrócić jej 600 zł.


@Renifer60: A ile za metkę? Nie rozśmieszaj mnie. Tu nie chodzi o metkę tylko o sam fakt, że utraciła prawo do zwrotu przez działania typa. Wartość zwrotu była 600 zł. Utraciła te prawa warte przez działania typa to powinien jej oddać równowartość tego prawa a nie za samą metkę. Nie
  • Odpowiedz
: to prawda co do rozpatrzenia ale myślę że sąd przeczyta regulamin sklepu i zauważy że przy świadkach go złamała. Skoro go nosiła na co dzień, to automatycznie używała ten produkt a nie przymierzała.


@Renifer60: Nie wiesz czy nosiła na codzień. Może przymierzała w szkole. Nigdzie nie jest powiedziane, że przymierzać ciuchy można tylko w domu.
  • Odpowiedz
czapki new ery parę lat temu, ubrania marki off white


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: możliwe. Ja modą interesuję się od niedawna. Myślę że najpierw musimy się dowiedzieć się co to było za ubranie. A te duże metki to pochodzą od producenta czy to było tylko zabezpieczenie przed takim zwrotem? To też uważam za ważne.

Metka? Zależy od jej definicji. Jaka konkretnie metka.
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: nawet się nie widzimy, nie znamy a tutaj taka agresywna postawa do randoma z internetu. To powinna być zdrowa rozmowa a nie tak.

Zresztą, sam nie rozumiesz że ona już użyła tego ubrania przy świadkach. Sklep pozwala tak przymierzać? Wyjdziesz z tym ubraniem na galerię?
  • Odpowiedz