Wpis z mikrobloga

Jesli sie kiedykolwiek zastanawialiscie jakby pachnial akord skorzany w polaczeniu z subtelna baza Le Male Ultra Male, oto przedstawiam Wam Jean Paul Gaultier Le Male Essence De Parfum. Skora ktora wyczuwam jest bardzo naturalna i pachnie jak skorzany but zaraz po wyjeciu z pudelka, nie ma tu zadnych akordow oudowych. Baze stanowi wanilia i bob tonka, ale na mnie na pierwszy plan zdecydowanie wychodzi skora. Perfumy raczej wieczorowe, nie na kluby ze wzgledu na srednia projekcje, co tez ma swoje plusy (mozna uzywac jako daily do bardziej oficjalnych strojow). Trwalosc natomiast to kompletnie inna bajka. Spsikalem wczoraj o 22 nadgarstek, pozniej wzialem prysznic, rano drugi i jeszcze go na sobie czuje.
No i ten flakon ( ͟ʖ)
Uzywajac skali zapoczatkowanej tutaj chyba przez Doktora Milosc:

Zapach: 7,5
Projekcja: 7
Trwalosc: 9

Dziekuje za uwage! #sotd #perfumy
Q.....n - Jesli sie kiedykolwiek zastanawialiscie jakby pachnial akord skorzany w pol...

źródło: comment_Z5laUyWTdxw9O1x4n3mjGu4yy14UNfkP.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Qtavon: Miałem próbkę 7ml, elegancki, pod garniak jak najbardziej, rzeczywiście nie jest to ulep ale jak by dostać kapciem po mordzie (oczywiście skórzanym ;d) Typowo męskie, wyraziste i mocne perfumy.Trwałość hmm bluza pachnie 2-3 dni po psiknięciu także trzyma się jak bezdomny koca. Gdy uda mi się trochę rozbudować kolekcję to z całą pewnością kupie flakon, tym bardziej ze bardzo podobał się mojej żonie ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
  • 0
@SpasticInk powiem Ci szczerze że wspominam ten zapach rzeczywiście jako taki bardzo hmm gęsty i mięsisty ale nie słodki. Może pamiec mnie zawodzi ale naprawde bardzo dobrze go wspominam a tez bie nosze ulepow.
  • Odpowiedz