Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi co wy macie do grubszych kobiet na #tinder czy #badoo? Fakt faktem, na pewno taka grubiutka "przytłoczy" faceta nie tylko fizycznie ale i w towarzystwie, w sensie, że przejmie inicjatywę. Dobrym przykładem jest Wielka Brytania, gdzie jest mnóstwo puszystych kobiet, a faceci (najczęściej szczupli) zarywają do takich, tworzą z nimi udane związki. Tak jak brzydki facet może być z piękną kobietą, tak też niezbyt urodziwa kobieta znajdzie sobie przystojnego partnera. A te grube z reguły mają wysokie libido i w łóżku są o niebo lepsze niż te "płodne Julki", a zdarza się też często, że są lepiej wychowane, bardziej pozytywne i zabawne. Może ważą więcej od bananowych Julek, ale jeśli z twarzy są ok, to komu to przeszkadza?

#tinder #badoo #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #podrywajzwykopem #p0lka
  • 19
  • Odpowiedz
@LegoCiemnyLas: Po prostu wydaje mi się, że dla takich przegrywów jak ja i całej rzeszy mirków nawet gruba kobieta jest jakimś tam sukcesem na arenie miłosnej i bycie w związku z taką kobietą nie jest takie głupie
  • Odpowiedz
@LegoCiemnyLas: Nikt też nie oczekuje ode mnie, że będę jakimś wysportowanym i nakoksowanym chadem, a teraz jest presja otoczenia, jednak ja mam na to #!$%@? i nie pakuję...a jesli gruba laska nie chce schudnąć, bo ma inne cele w życiu to ja takie podziwiam za ich stanowczość
  • Odpowiedz
Dopóki lochy nie zaprzestaną wyzywać i dyskryminować niskich mężczyzn dopóty my nie zaprzestaniemy wyzywania grubych loch. Dziękuję zamykam temat.
  • Odpowiedz
@Tito93: Paradoksalnie dla wykopków powinno bardziej liczyć się wnętrze niż waga, bo takiego traktowania oczekują od kobiet. Ale że maja podwójne standardy to gardzą puszystymi i wola walić do insta pustych lasek. Osobiście uważam że zaokrąglają rumiana babeczka jest atrakcyjna, ale trudno teraz o takie gusta, kiedy zewszad narzuca się kobietom bycie fit.
  • Odpowiedz
@lionandthebeast: Akurat ta z którą się od jakiegoś czasu spotykam nie leci na hajs, pracuje, nie księżniczkuje, ma jakieś marzenia i cele w życiu. Może nie wygląda jak typowa modelka z insta, ale faktycznie, jeśli człowiek dogaduje się z drugim co najmniej w większości sfer życia to wygląd schodzi na dalszy plan.
  • Odpowiedz
@Tito93: chyba mam fetysz na grubsze laski. Tylko na takie trafiam i nawiązuje kontakt. Ale nie taki ulane świnie czy otyłe, tylko takie z lekką nadwagą. Wiecie brzuszek, ale za to cyce wielkie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz