Wpis z mikrobloga

"Odżywiajcie się zdrowo to będziecie piekni i młodzi jak ja" Axelio 2k19 - skisłem.
Axel przecież ty jesteś patyczakiem o posturze szczura, włosami "jestem dzieckiem kwiatem z lat 70-tych" i łoniakami zamiast brody. Bezmózgim korwinistom. 30 letnim nieudacznikiem siedzącym w piwnicy pełnym vhsów w koszulce crasha xD
Jedyna laska jaką będziesz miał to jak kogoś na siłę zaciągniesz do tej swojej piwnicy i przykujesz łańcuchem do kaloryfera.
"cześć mała...jestem brylant chcesz zobaczyć moje vhsy" xD

Nie, dzięki Axel nie skorzystam z Twojej rady.
#axeliocontent
  • 9
@StarySkuter: no "miał" to czas przeszły xD z czego każda go zostawiła. Ciekawe czemu? xD Później każdą znając kuca to obgadywał jaka to zła była. On przyciąga tylko dziwne albo niestabilne emocjonalnie dziewczyny. @Stary_pmp - szczegółów nie znam. Podobno miała też swoje problemy ale co by nie mówić na pewno związek z toksycznym narcyzem kucem nie pomógł.
Te trzy laski to chyba z desperacji z nim były. Oceńcie sprawę obiektywnie. 30
@porywacz_zwlok: No własnie dla takich akcji. Lubie retro bo na tym się wychowałem. Patrze z doskoku. Niektóre kanały jak np Vejina czy Twój ogladam bo się mogę czegoś dowiedzieć. Lubie oglądać/słuchać Twoje vlogi choćby historie komputerów. Dla mnie są to ciekawe rzeczy. A niektóre kanały oglądam dla beki zamiast komedii w tv jak w tym momencie nie chce czegos merytorycznego. I w sumie mam taki jeden tylko. Brylant aka axelio jest