Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pomozcie mam dosc... Pryszcze mam nonstop... Bralem antybiotyk i zero pryszczy, po 3 dniach jak odstawilem znowu problem... O co chodzi? Bralem unidox przez miesiac.
#dermatologia #medycyna #zdrowie #uroda #cera
Pisze z anonimowych bo ban

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 14
MeksykańskaPrzyjaciółka: Dzieki wariaty za pomoc na poczatek.
@machalsky: dieta perfetto. Bylem na weganskiej-pryszcze; bylem na wegetarianskiej- pryszcze; bylem na paleo-pryszcze; bylem na keto-brak pryszczy. Nie mam uczulenia na weglowodany. Nie jem slodyczy, pije duzo wody. Na antybiotyku jadlem wszystko i dotykalem twarzy-zero problemu.

@Deadlyo: 25 lat i od 5lat pryszcze ropne, podskorne. Przy antybiotyki twarz gladka jak pupa niemowlaka.

@SkrytyZolw: naprawde probowalem wszystkiego ale to nie o oczyszczanie
@AnonimoweMirkoWyznania: A próbowałeś kiedyś laseroterapii, jest możliwość eliminacji bakterii i podobno bardzo dobrze działa.

W nasilonym trądziku zaleca się podawane doustnie tetracykliny działające przeciwbakteryjnie i hamujące czynność lipolityczną bakterii Propionobacterium acnes. Stosuje się je długotrwale, początkowo w większych dawkach do czasu uzyskania poprawy, a następnie w mniejszych dawkach kilka miesięcy. Równocześnie podaje się duże dawki witamin z grupy B (oprócz wit. B12, która może zaostrzać zmiany trądzikowe).


Dodatkowo stosuje się witaminy
TrzeźwyJegomość: @SkrytyZolw: nie mam tego tradziku tak ogromnego zeby korzystac z lasera. Leczenie sobie sam zorganizowalem. Unidox bralem najpierw 3x1 na dobe, potem 2x1. Po miesiacu odstawilem na 4dni i juz mam pryszcze ropne-biale na brwiach, brodzie, nosie, klacie. Dzisiaj znowu biore ale tym razem bede bral 1x1. Ale jestem pewny, ze to wroci

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua