Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Piottix: mialem, polecam.
Jeżeli miałeś anginę ropną za każdym razem to w sumie ból po jest podobny, czas oczekiwania do pełnego wygojenia to okolo 2 tygodnie.

Po pierwsze nie chrapię - ale nie z tego powodu wycinałem
Po drugie nie mam anginy co miesiąc / półtora :D

Jeżeli miałbym sie poddać temu drugi raz, to chętnie
@Piottix: ja miałam. Zrobiłam w wieku 25 lat. I nie wiem czy to była dobra decyzja. Tzn wreszcie nie mam angin ciągle. Ale na przykład musiałam się na nowo nauczyć jeść, bo przy tak wielkich migdałach nie było ważne jak wielkie i jak wiele mam kawałków jedzenia w buzi bo i tak nie dało się tym zakrztusić-migdałki jakby blokowały. Po usunięciu, jak już mogłam jeść stałe potrawy, to parędziesiąt razy się
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Piottix: nie pamiętam, bo to bylo kilka lat temu, ale podejrzewam ze okolo pol roku.

Rano na czczo wjechałem do szpitala, okolo 12 dostalem chyba głupiego jasia, okolo 13 wzięli mnie na zabieg, zaslonili oczy, 10min i po sprawie, nawet nie czulem, tylko jape musiałem otworzyć na chwilę
@Piottix: no zapytałeś, to mówię:) nie musi tak być u ciebie. Może u mnie głupi Jaś i narkoza weszły za mocno? Natomiast o tej krwi to mi mówili przed zabiegiem, ze może tak być i ze to normalne. W szpitalu byłam 3dni. A normalnie zaczęłam jeść i otwierać buzie bez bólu po około 2 miesiącach.
Na serio, nawet jak miałam ochotę na normalne jedzenie to wszystko mnie tak bolało ze dalej