Wpis z mikrobloga

@Misticmac: No bo multipla coś zmienił xD nadal tak było, że siedzieli i pili gorzałe. Gdzie te dymy? No chyba, że dymy to pijane laski czy jajko na głowie. Wiekszość czasu siedzieli i zamulali. Multipla tylko płakał że nie tak ma to wyglądać ale...no kurde kto to planował. Podobno on xD to chyba wiedział z kim tam jedzie.
  • Odpowiedz
@dominika-baczek: w takim składzie nie będzie nigdy nic się działo bo oni prawie wszyscy mahon, pasza, multipla nie potrafią nic zrobić. Guzik coś próbuje ale nieudolnie bo drze tylko ryja. Nie ten skład nie te czasy. Ostatnimi czasy yt przyzwyczaił nas do innych "dymów" a nie siedzenia na dupie i walenia wódy po której i tak zamulają.
  • Odpowiedz
@dominika-baczek: ale co potrafi? On siedzi..nawet nie pije tyle co mahon i inni. Poprawia co chwile włoski i #!$%@? głupoty jak to go sędziowie oszukali i inne gimbusiarskie odzywki. Przecież to zwykły pozer. Guzik robił jakieś siłowanie na ręke..ofc tylko multipla sie obsrał bo jakby wygladało na kamerach jakby przegrał xD Ale nawet nie o to chodzi. Co potrafi? przeciez on tam też nic nie pokazał. No chyba, że to poprawianie
  • Odpowiedz
@zemsta_nerda: widać, ze chłop ma pomysł
Na te całe dziadostwo, tylko brak mu ogarniętych typow. Kto sprowadza dupy? Multipla. Guzik sprowadził dwa morświny. Nie pije? Dzień dnia #!$%@? lata i siedzi do rana. Chyba, ze ma się #!$%@? i iść spac to wtedy będzie dobrze. Tam nikt do dup nawet zagadać nie potrafi, teraz dopiero koks się rozbujał na lepsze.
  • Odpowiedz
@Misticmac: no z laskami to racja ale...no nie oszukujmy się. Tych lasek to i tak jak na lekarstwo a przy ich zasięgach. Ktoś już pisał, że nie powinno być z tym problemu. Zresztą..no nie wiem ale oglądanie jak chleją faceci czy jak chleją laski...dla mnie to jedno i to samo. Czyli nic ciekawego. Może daltego, że nie jestem pewnie w wieku jak wieksza częsc widowni paszy multipli czy mahona i nie
  • Odpowiedz
@Misticmac: Z tego co ludzie wyżej piszą na tagu to nawet nie uczy sie na błedach skoro nowe mieszkanie bedzie miało minusy poprzedniego z którego ich wywalili...Jeśli to prawda to oni z multiplą na czele są po prostu debilami.
  • Odpowiedz
@zemsta_nerda: tzn wiesz, mi chodzi o to, ze koles przynajmniej coś robił żeby ta stypę rozruszać. Jak są goście z zewnątrz to zawsze do jakiegoś dymu dojść, jak są laski to zawsze jakieś urozmaicenie dla widza aniżeli patrzeć, jak sobie mahon wciera węgiel w łeb. To nie Ferrari dobiera skład i sam e tych wywiadach mówił, ze to co się teraz dzieje to stypa i ze sami zamulacze tutaj. Nie mówię,
  • Odpowiedz
@Misticmac: dlatego jak chce coś zrobić to musi się odciąć od mahona paszy adama itp bo z nimi nigdy dymów nie będzie. Jeden "włodarz" zamulający w projekcie jeszcze ujdzie bo dymogenni go przykryją ale 4 czy 5 to już nie. Ale każdy wie że to chodzi o kase więc jak ludzie i tak wpłacają to oni nie mają powodu się wysilać. Dostają kasę za siedzenie chlanie i zamulanie xD Tylko, że
  • Odpowiedz
@zemsta_nerda: nie wiem, oglądałem jakieś szoty i multipla mega jedzie uczestników i to jak wyglada obecna forma. Myśle, ze chodzi mu bardziej o to, ze maja w #!$%@? potencjału (patrząc na to, ze zarabiają za stypę to przy dymach byłby kosmps) a siedza pasożyty i biorą kase za to, ze on coś tam kmini, a mahon ma zasięgi
  • Odpowiedz