Wpis z mikrobloga

Taka rozkmina na wieczór, nie warto mówić dzień dobry policjantom, raz wracałem z garażu i szli, patrzą na mnie to ja do nich : dzień dobry, przeszedłem może dwa metry a jeden z nich: proszę Pana, proszę wrócić xD sprawdzali czy nie jestem poszukiwany
  • 8
  • Odpowiedz
@Recart123: Hmm, nie wiem..może z grzeczności? Życzliwości? Np w stanach to jest normalne że się widzi policjanta i mówi mu dzień dobry, tak samo szacunek do policjantów jest o niebo większy niż tutaj.
@l3gend: To przez to że w Polsce jest opinia o policji że to "psy" "cwele" "pały" i inne piękne określenia. W Polsce policji się nie lubi bo pół państwa to mentalna dresiarnia i denerwuję się
  • Odpowiedz
@Recart123: Tak, na to też składają się zarobki, stan policji, społeczeństwo które w większości widzi wroga a zwłaszcza w państwie, to np jest pozostałość po komunie. Patologia i dresiarstwo jest spowodowana przez biede, blokowiska etc, nic nie dzieje się bez powodu. Wyobraź sobie że narażasz mimo wszystko życie za jakieś 2,5 tysiąca złotych jeżdząc ledwo działającym radiowozem..Rozumiem policje i ich irytacje a potem takie podejście że bloczek mandatowy musi być
  • Odpowiedz