Wpis z mikrobloga

  • 59
@Sebtaa praca szuka człowieka z doświadczeniem... Najlepiej 15 lat doświadczenia w wieku 20 lat, do tego na start najniższa i wyrównanie do 2k pod stołem...

Jeśli chcesz znaleźć porządna pracę trzeba się pomęczyć i poszukać. Ogłoszenia które wiszą od miesiąca odrzuć od razu, celuj w te które się pojawiają i popytaj po znajomych, robota z polecenia to często najlepszą robota.
  • Odpowiedz
@Sebtaa: a weź przerób cv na żeńskie ale wszystko inne takie same - szkoły, doświadczenie, i zobaczymy co będzie. Nawet możesz wysłać do tych samych pracodawów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Abaddon_Profanator Zależy od firmy, pracowałem pośrednio przez chwilę w firmie HR. Ogromną rolę ma wygląd i estetyka CV, jeżeli spływa 100 CV to pierwsza selekcja trwa około 10s jak brzydkie, niechlujnie to idzie na kupkę "na później", tak samo jest z adresem z którego CV jest wysyłane, zdjęcia lepiej nie dawać niż tak takie z "Instagrama"
  • Odpowiedz
  • 4
@Sebtaa polecam zawozić osobiście, ja wysłałem z 30 i jedna odpowiedź, jak zaniosłem to 5 miejsc to 4 telefony tego samego dnia, jeden to nawet nie zdążyłem ze sklepu odjechać, a typ już dzwonił, żebym zawrócił xd
  • Odpowiedz
@Abaddon_Profanator: @szypkigosc: jak widzę firmę do której wysłałem CV i czekam na odzew a oni za 1-2 dni znowu spamują grupy od nowa tym samym ogłoszeniem to mam ochotę #!$%@?ć takiej rekruterce XD, takie NO HALO, PRZECIEŻ WYSŁAŁEM CV, DZWOŃCIE WRESZCIE ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

  • Odpowiedz