Wpis z mikrobloga

@Majloo stanowo ale tylko na YT, piąte nie zabijaj, prawdziwe zbrodnie, kryminatorium, hulaj_dusza na YT, zabójcze opowieści, anntold stories. To z polskich. Jeszcze odkryłam Kryminalna Skandynawię ale nie mogę tego słuchać przez manierę mówienia prowadzącej :(
  • Odpowiedz
@Majloo: podłączam się do pytania, ktoś coś...? uwielbiam słuchać Jaśmin w drodze samochodem, a że mniej więcej dwa razy w tygodniu robię 150 km, to wszystkie filmiki już przesłuchane, a nowych niestety nie widać na horyzoncie...
  • Odpowiedz
@wladca_mopsow: Obczaj Piąte nie zabijaj - na początku nie mogłam się przekonać, ale głos Justyny mnie taaak uspokaja :) A że do pracy mam godzinkę drogi w jedną stronę, to szybko poszło mi słuchanie (rzadko nagrywa :( ), a i droga za kółkiem szybko leci :)
M.....o - @wladcamopsow: Obczaj Piąte nie zabijaj_ - na początku nie mogłam się przek...
  • Odpowiedz
@Majloo: na pewno sprawdzę, dzięki! też jadę godzinę do roboty, więc akurat będzie na jutrzejszy poranek ;)
koniecznie muszę wziąć się jeszcze za polecaną kryminalną Skandynawię, brzmi kusząco - do tej pory znałam tylko Jaśmin właśnie i niedietetyczne, którego absolutnie nie trawię :/
  • Odpowiedz