Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć,
z anonimowego bo nieco wstyd mi pisać ze swojego konta. Do rzeczy. Jestem jedną z ofiar bitmarketu. Miałem tam zainwestowane (część w swapy, część w krypto do tradingu) prawie 800 tys. zł. Moje i różowej oszczędności. I wiem co napiszecie - nie trzyma się wszystkich jajek w jednym koszyku. Mądry polak po szkodzie ale BM wydawał się pewną giełdą i byłem z nimi niemal od początku. A teraz sam nie wiem co dalej - mam tylko nadzieję, że nie stracili środków i uruchomią wypłaty.

#bitmarket #bitcoin #bitbay

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 41
  • Odpowiedz
Zaufałem giełdzie

@goly8622: Możesz wstydzić się tego, że doprowadziłeś do sytuacji, w której ktoś w ogóle miał szanse Cie okraść ze wszystkiego. Cała edukacja jaką otrzymywałeś na tagu poszła psu w dupe. Nie jesteś przypadkowym Januszem nieświadomym zagrożeń.
Nie dość, że jesteś ofiarą upadku giełdy to jeszcze masz się czego wstydzić.

  • Odpowiedz
Zaufałem giełdzie z wieloletnia tradycją, zostałem z niczym, ja się mam wstydzić bycia okradzionym?


@goly8622: No jak ktoś nie ogarnia podstawowej zasady inwestowania "inwestuj tylko to co możesz stracić" i #!$%@? oszczędności życia na kryptomarkety (i jeszcze trzyma na nich a nie w portfelach O.o), to trzeba to przypominać za KAŻDYM razem, przykro mi
  • Odpowiedz
Serio trzymałeś 800k zł w bitkach na polskiej giełdzie? Człowieku... Jeżeli to prawda, życzę ci abyś pieniadze odzyskał. Jak już trzymać taką kase na giełdzie, to binance,bitfinex... ale nie na polskiej giełdzie. Taka rada na przyszłość.
  • Odpowiedz