Wpis z mikrobloga

@Bunch Jakby to facet się użalał, to by już wszyscy po nim jechali, ale że baba tak robi, to już "no czego oczekujesz jak jej nie komplementujesz, srety tety #!$%@?"

>Używanie autyzmu jako obelgi


@emperorEye Halo, dzwonił rok 2015 i mówił, żebyś oddał mu jego wyzwiska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Amerykanski-Naukowiec:

typie ale naprawdę piszesz jak jakiś debil. Zamiast normalnie gadać to wymyślasz jakieś zdjęcia co jest #!$%@? i jeszcze „daje ci szanse”. A kim ty #!$%@? jesteś? Prezydentem kraju? Jak czytam te wasze próby podrywu to się nie dziwie ze jedyne co wam pozostaje to walenie konia


@Amerykanski-Naukowiec: Jedna z głupszych wiadomości jakie mogłem przeczytać.
"wymyślasz jakieś zdjęcia" - mogę się zapytać o zdjęcia, tak samo jak
  • Odpowiedz
@nine: Wiem, ale na swoją obronę powiem, że auokorekta mi pozastępowała wyrazy. Tak to jest jak pisze się na telefonie. A pisałem to nad ranem, zmęczony po całej nocce w pracy a to też swoje robi. Zawsze staram się pisać poprawnie, spokojnie :)
  • Odpowiedz
DOPEŁNIAJĄC HISTORIĘ:

Wcześniej napisała że czeka aż zapytam ją o numer. Sama z siebie. A ja jej na to powiedziałem że przed poznaniem numeru wolę zobaczyć więcej zdjęć. A ona mi wtedy już to co widzieliście, odpisała, że jest brzydka. No to jej napisałem wiadomość z humorem na ten temat. Że jest brzydka ale może mi się spodoba na innych zdjęciach :)
A w odpowiedzi słyszę teraz ze jestem głupi oraz płytki
Bunch - DOPEŁNIAJĄC HISTORIĘ:

Wcześniej napisała że czeka aż zapytam ją o numer. S...

źródło: comment_jeCSWWXvFeJ6XRIRJCsHq9FGSF248lTS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Amerykanski-Naukowiec: ale jak laska tak pisze to już jest git i można? Została potraktowana własną bronią, a tu już widzę nie pasuje to ludziom xD
@Bunch - prawidłowo opie, tak trzeba z dzbanami. Spermiarze psują rynek i trzeba temu przeciwdziałać.
  • Odpowiedz