Wpis z mikrobloga

Polecam i ostrzegam przed osobą @generator_beki:
polecam bo kubek doszedł
mam jedno pytanie, maultkie
dlaczego na moim kubku na dnie widnieje napis
"H&M 189860
Made in Bangladesh
Fabricado em bangladesh
Hecho en Bangladesh"

??

na pw cwaniaku pisałeś że sam robisz, że ręcznie wykonywana robota
cytat z facebooka:

"Własnoręcznie wykonany kubek z motywem śniącego, pełen gorącej herbaty, z pewnością umili grę podczas długich zimowych wieczorów!"
https://www.facebook.com/Gothic-Fanart-343738359650463/?modal=admin_todo_tour

przynajmniej sie wyjaśniło dlaczego trzeba 2 tygodnie czekać xD jaaasne "ręczna robota, trzeba poczekać aż wypale"
albo raczej "aż kitajce z bangladeshu wypalą"
ten ręcznie malowany ścierwojad to pewnie też figurka robiona w chinach po taniości i będzie sprzedawana wykopkom jako "własnoręczna robota" i tylko zdjęcie wklejone
wołam tych którzy kupili jak ja czy mają to samo na denku:
@geralt101: @Mnichuy: @Jewjitsu: @Szekterr @Mnichuy @Skeever @Tul_Duru @rivvv @Helix @Whoresbane @terr0r_dr0ne @ManfredMacx @Kurowicz @kamilm119 @HachiRoku: @becyklon:

nie mam pretensji do zarobkaowania w ten sposób, mam pretensje że oszukuje sie ludzi żerując na nostalgi i że jeden mirek postanowił "sam wypalać gliniane kubki z motywem gothica"

#gothic #afera
Renard15 - Polecam i ostrzegam przed osobą @generatorbeki: 
polecam bo kubek doszedł...

źródło: comment_YN7AsSP1FAAqEuwqshKlITugjZtN5YJ0.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: RĘCZNIE WYKONANA ROBOTA, SAM TE KUBKI ROBIE I WYPALAM MOTYW
a nie
"kupuje sobie kubki z bangladeshu i doklejam grafike gothica"

widać różnice nie?
pic relejted "te (kubki) które zrobiłem"
"nie te (kubki) które kupiłem i dokleiłem motyw"
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
@hpiotrekh: op myślał, że będzie relacja z kopania gliny, stawiania pieca i wypalania.
Plus sceny niczym z filmów romantyczbych z kołem garncarskim glina i dwoma spoconymi umiesnionymi facetami
  • Odpowiedz
@Renard15: no nie wiem, w życiu bym nie liczył, że ktoś kto oferuje sprzedaż kubków z grafikami sam je lepi xD
tak samo jak nikt nie dzierga koszulek tylko kupuje bazy i dodaje grafiki.
  • Odpowiedz
@Renard15: Widziałem ten napis w dniu odbioru ale zinterpretowałem go tak jak hpiotrekh wyżej. "Własnoręcznie wykonany" to dla mnie "własnoręcznie ozdobiony", a nie ulepiony i wypalony przez generator_beki. Z gliny, którą sam wykopał i w piecu, który sam zbudował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kubek jest spoko.
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: TO SIE NIE PSIZE ŻE "WŁASNORĘCZNIE WYKONANY KUBEK" TYLKO "WŁASNORĘCZNIE OKLEJONY KUBEK
JA TO UWAŻAM ŻE NAKLEJKA TEŻ Z BANGLADESHU BYŁA I SOBIE TYPO GOTOWY PRODUKT KUPIŁ I DOLICZA MARŻE I O TO PRETENSJI NIE MAM TYLKO O WALENIE W WUJA ŻE SAM WSZYSTKO ROBI

TRZEBA BYŁO NAPISAĆ:
Mam do sprzedania kubek z motywem z gothica
A NIE
Kubki z motywem gothica tanio, sam je robie wszystko
  • Odpowiedz
WTF przecież napisałem, że kubki wykonane są z czarnej porcelany i malowane przez mnie farbami, a nie, że produkuję te kubki od początku do końca ¯\_(ツ)_/¯
Jakbym jeszcze z gliny je musiał lepić bo by kosztowąły 150zł/ kubek XD
  • Odpowiedz
@rivvv: NIE DORABIAĆ KITAJCÓW, STAWIAĆ NA POLAKÓW ALBO KUPIĆ SOBIE Z MOTYWEM PRZEZ ALIBABE POLSKICH CWNAIAKÓW ŻERUJĄCYCH NA NOSTALGII NIE DORABIAĆ
  • Odpowiedz
Nie ma sprawy, teraz będę pisał własnoręcznie malowany :)
Gdyby ktoś poczuł się "oszukany" to zapraszam na priv, kasę zwracam, kubek wraca do mnie.
Nie pomyślałem, że ktorś kubek za 35zł zinterpretuje jako własnoręcznie wykonany od podstaw - kształtowany z gliny i wypiekany w piecu¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 9
@generator_beki ja tam w ogóle o to nie mam pretensji, dla mnie mimo wszystko logiczne, że kubki są kupowane, a własnoręcznie ozdabiane.

Ale pytanie: jak już coś namalujesz, to musisz ten wzór wypalić żeby go utrwalić? Piekarnik?
  • Odpowiedz
@bkwas: Dokładnie tak :)
Napisałem specjalnego posta na fanpage z informacją że działam na gotowych produkach żeby nie było już więcej niedomówień.
Na wypoku też postarma się doać taką informację bo użytkownicy faktycznie mogą zinterpretować to inaczej.
  • Odpowiedz
@Renard15: przecież nawet #!$%@? widać na zdjęciach że to kupne kubki. Nikt z gliny tak idealnych ci nie zrobi pajacu.
Szukasz dziury w całym, a wystarczy pomyśleć
  • Odpowiedz
@generator_beki W życiu by mi nie wpadło do głowy, żeby tak zinterpretować ogłoszenie sprzedaży customowo malowanych kubków. Na przyszłość masz nauczkę, że trzeba używać precyzyjnego języka ale 35 zł zobowiązuje xD. Co do kubków bardzo spoko, bardzo fajna jest faktura grafiki, nie jest po prostu wydrukowane zdjęcie.
  • Odpowiedz
@Jewjitsu: @Mnichuy:
Wypalanie porcelany trwa 20h, zalecana temperatura 1450 stopni Celcjusza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mój piekarnik by wypiedolił w kosmos jakby osiągnął taką temperaturę ¯\_(ツ)_/¯

ps. przy miskach już dodałem odpowiednią informację ;)
  • Odpowiedz