Wpis z mikrobloga

Wieczna beka z śmierdzieli twierdzących że glany są wygodne. Ostatnio taki jeden nawet stwierdził że nadają się na cieplejsze dni bo noga w nich aż tak się nie poci. Wciska Ci brudas jeden z drugim że to przez to że nigdy nie miałem MARTENSÓW. nawet do pracy w lesie się szczególnie nie nadają i już lepsze są desanty. Gdzie się tacy rodzą to ja nie wiem. Już bym wolał trampki z bazaru, za 19,99.
#modameska #modadamska #glany #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 28
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat: ogólnie z lat młodości, to glany były spoko na długie wędrówki, bo profil podeszwy powodował, że mniej się pracowało stopą. No ale kiedyś w końcu wyszłam na wędrówkę dłuższą niż 2h i mój kręgosłup mi wytłumaczył czemu glany nie są ok na dłużej ;D I od tej pory już nie noszę xD
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat: w glanach chodziłem za młodu, ot jak zwykłe buty. Steel'a czy jakoś tak. A co do pracy w lesie to polecam technical'e Husqvarny. Na zimowe roboty to Meindle, ale one bez ochrony.
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat: jak jakis brudas sciagnal glana, to sie rzuciles mu pod nogi, powachales jego stopke i z wyrzutem krzyczales do niego, ze jest #!$%@? brudasem i smierdzi? Jak nie, to kolejny wysryw sponsorowany przez chinskie koncerny forsujace adidaski #!$%@?

skad w tobie tyle jadu? Jak byles maly to ktos cie zdeptal mertensami jak robaka poljaka?
  • Odpowiedz
@Krawedziowy96PL: nikt przy mnie nie ściągał glanów bo nie wpuszczam do domu ani nie odwiedzam śmierdzieli. Źle mnie zrozumiałeś nie amm nic do glanów tylko problem do ludzi którzy okłamują sami siebie wywyższając glany. Ten typ ludzi może powiedzieć że są lżejsze niz normalne buty.
  • Odpowiedz
A co powiesz o ciezkich dociazanych trekkingach w gory?


@MientkiPajonk: ubierasz buty biegowe z bieznikiem na konkretny teren i problem z glowy. Mozesz miec poduszke powietrzna, pianke boost, przewiewna siatke, lub goretex, uchwyty na stuptuty i pewnosc ze jak ci sie woda do buta jednak naleje, to rownie latwo sie z niego wyleje i wyparuje.

Tylko to trzeba troche mienic podejscie, a nie #!$%@? na zasadzie, hurr durr jak w gory
  • Odpowiedz
@Krawedziowy96PL: w 30 stopniowym upale to nie trzeba się rzucać brudasowi pod nogi żeby poczuć jak mu stopy capią. Wystarczy że jeden z nich zdejmie glany trzy ulice dalej i już trzeba zamykać okna.
  • Odpowiedz