Wpis z mikrobloga

Chcę sobie kupić jakiś telefon z androidem, zależy mi na ekranie i aparacie. Wydajność ma pozwolić na to by przeglądać neta czy maile oraz korzystać z sytemu bez problemów i przycinek, w gry nie gram. Tel ma wystarczyć na jakieś półtorej roku więc fajnie jakby miał aktualizowanego androida przynajmniej w tym czasie.
Co brać w cenie pomiędzy do max 1500złł? Budżet nieprzekraczalny, chcę też kupić w PL bez zamawiania w Chinach czekania a potem martwienia się o gwarancję.
Nigdy nie miałem chińczyka, od lat zawsze samsungi. Żona ma huawei mate 10 lite i jest całkiem ok (choć ekran wg mnie za ciemny) dlatego rzuciłem okiem na chinole, mi 9 se wydaje się spoko choć tu z kolei dość mały ekran.
Jeszcze niedawno patrzyłem na jakieś budżetowe nokie czy mi A2 ze względu na androida one (goły system działa super plus aktualizacje) ale przeszkadzał mi słaby aparat w telefonach. Jakieś rady?

#telefony #smartfony #telefon #smartfon #android
  • 7
  • Odpowiedz
s9


@mavon: którego ma teraz androida? myślisz że samsung będzie go utrzymywał? z tego co zauważyłem z podnoszeniem wersji andka jest kiepsko, łatki systemowe owszem nawet stare telefony dostają ale z nowymi wersjami androida bywa problematycznie.
No i akurat ten zakrzywiony ekran w samsungach najmniej mi się podoba :)
  • Odpowiedz
@thewickerman88: samsung ma #!$%@? na swoje starsze urządzenia i zazwyczaj flagowce są otrzymywane jakieś 2 lata po premierze

Za 1500 zł to Ty za dużo nie wymagaj - albo support i w miarę płynna praca albo aparat
  • Odpowiedz
samsung ma #!$%@? na swoje starsze urządzenia


@sebool12: e tam. Seria J 2017 (budżetowa, "podstawowa", niżej postawiona od A) debiutowała z 7.0, dostała 8.1.0 (8.0 wyjątek J3 2017) i będzie 9.0. J7 2017 ma już 9.0, to mało jak na starsze urządzenie? J4+ ze słabymi bebechami debiutował z 8.1.0, dostał 9.0 i nawet się nie zdziwię jak dostanie kolejną cyferkę. Idąc dalej A5 2017 debiutował z 6.0.1, dostał 7.0 i
  • Odpowiedz