Wpis z mikrobloga

Gandalf Szary był największą zakałą Śródziemia. No spójrzcie #!$%@?. Przez 60 lat pod jego nosem leżał Pierścień Władzy, a ten debil nie ogarnął o co chodzi, bo cały czas chodził zjarany fajkowym zielem i się bawił fajerwerkami. Potem jak już się skapnął, że trochę przypał, to powiedział "Frodo, weź tam ten Pierścień, jedź do Bree. Ja pojadę do mojego mistrza, on mi powie co robić". No i tak mu #!$%@? powiedział, że go na wieżę #!$%@?ł i prawie zabił XD A wielki czarownik Gandalf uratował dupę tylko dlatego, że orzeł po niego przyleciał. Potem już tam się zrobiła Drużyna Pierścienia i w ogóle. Od początku miał #!$%@? genialny plan, żeby iść przez Wrota Rohanu, #!$%@? tam, że tuż obok se mieszkał #!$%@? Saruman XD I nagle zdziwko, że #!$%@? ptaki ich śledzą. No to Gandalf powiedział: "idziemy na Caradhras". Tam znowu jak #!$%@? dał się #!$%@?ć Sarumanowi i #!$%@? chyba najlepszy motyw. Jak Frodo w Rivendell powiedział, że idzie z Pierścieniem, to Gandalf tam do niego od razu podbił "Frodo, pomogę ci nieść to brzemię". I byli na tym Caradhras, nie wiedzieli co dalej, czy Moria czy Wrota Rohanu czy może #!$%@? jeszcze coś innego. I wtedy Gandalf, największy kozak, wielki czarownik, który pomaga nieść brzemię, mówi: "Niech zdecyduje Powiernik Pierścienia. Frodo?" XDDDDDDD Wielki #!$%@? mag nie wie co robić i zrzuca odpowiedzialność na hobbita, który pierwszy raz w życiu #!$%@?ł poza granice swojego grajdołka. Pewnie liczył Gandzio, że orły przylecą i go zabiorą, a tu #!$%@?, trzeba było jednak iść przez tę Morię. Tam #!$%@? zgubił drogę i zaczął #!$%@?ć jakieś farmazony, że "trzeba iść za nosem". A tak naprawdę #!$%@? nie miał pojęcia co robi i zaprowadził wszystkich prosto do Balroga XD Jakimś #!$%@? cudem go pokonał i już tam się odwracał "patrzcie, jaki jestem kozak czarodziej, zabiłem szatana", a tu #!$%@? #!$%@?, bo debil zapomniał, że Balrog ma #!$%@? bicz XDDDDDD Potem jak był Biały to ogarniał, ale Gandalf Szary to największa zakała Śródziemia.

#lotr #wladcapierscieni #heheszki #pasta
  • 6