Wpis z mikrobloga

@ukaszeq: Bez powodu to przegrywy się #!$%@?ą do innych, za to tylko, że śmią współistnieć na tym świecie i wieść bardziej udane życie niż oni sami, więc czemu ja niby nie mogę dodać sobie wpisu na ten temat? xD
  • Odpowiedz
@Idesiku_Nago: to jest tak #!$%@? typowe xd ale w sumie to czego się po normictwie spodziewać... Założę się, że w szkole z czytania ze zrozumieniem były pały, bo tak to właśnie jest jak nie umie się interpretować czyichś wysrywów oraz nie wyczuwa się ironii. Moim skromnym zdaniem większość (nie mówię, że wszyscy, bo zdarzają się jacyś konkretni #!$%@?) przegrywów za swoje #!$%@? obwinia właśnie siebie, a 90% postów o oskarkach i
  • Odpowiedz
@ukaszeq: ta sranie nie normictwo, jak już to Bóg/natura, że ludzie/grupa ludzi są w taki sposób zaprogramowani, aby traktować slabszych (szczególnie w młodym wieku)

Tak samo jak gówno ci śmierdzi i nie chcesz go jeść.

Zreszta po co to wam tłumaczyć :)
  • Odpowiedz
@ukaszeq: źle rozumiesz.

Swoją drogą Zauważ jak fajnie się do siebie na tagu odnoście, niby łączy was jedna bolączką a były kogoś zgnoic/zdyskredytowac etc. O tepackich wymuszonych pojazdach po rozowych/polkach nie wspominając.

W ogóle sugerowanie, że niby ty czy inny przegryw gdyby byl normikoek to by ratował uciemiezonych xD. Nawet nie wiesz jak to jest ambitne. Tym bardziej sądząc po ogóle zachowań "przegrywow" jestem skłonny wierzyć w moją tezę
  • Odpowiedz
@ukaszeq: może i tak, bo idąc moim tokiem rozumowania to również można dojść do wniosku że taka reakcja (twoja) jest również zaprogramowana reakcja na odrzucenie.

Tylko, że wiesz, jeśli zdasz sobie sprawę, że nie każda taka jest (bo nie jest), albo że dzieciaki są okrutne (no są jezczze głupie) to możesz dojść do wniosku że to wcale nie ty jesteś #!$%@?. Poza tym poza nadawaniem na każdego wkolo można mieć gdzieś
  • Odpowiedz
@Annaroth: majac 20 lat tak traktują mnie 15-17 latki ktore niby tak lubią starszych.... tak wyglada sytuacja u mnie na smieciach w powiatowym gównie, jak w wojewodzkim na studiach sie nic nie zmieni to wywieszam białą flagę
  • Odpowiedz
@ukaszeq: może tindee to nie miejsce dla spokojnego chłopaka który ma problemy ze sobą?

Nie znam cie, ale strzelam że chciałabys żyć życiem Chada nie będąc chadem. Tzn szybko seks laski same pchają ci się na knage co nie? Zalewanie płodnych Julek na openerxe i te klimaty.

Wiesz nie ma w tym nic złego bo każdy ma gdzieś chrapke na takie hedonistyczne klimaty ale laski wyczuwaja pozera.

No, ale może szukasz
  • Odpowiedz