Wpis z mikrobloga

@obitaktorobi: Mam pytanie do osób rozeznanych w temacie portali randkowych.
Z racji, że bliżej mi do 30 niż 20 chcę rozpocząć poszukiwania potencjalnego partnera. Moja sytuacja życiowa jest stabilna, realizuję się zawodowo, ale zaczęłam odczuwać brak stałego związku w moim życiu.
Sporo osób z mojego otoczenia zakłada konta na portalach i bardzo chwalą takie rozwiązanie.
Uprzedzając pytania, nie mam trudności w nawiązywaniu kontaktów i poznawanie nowych osób "twarzą w twarz" nie sprawia mi problemu. Jednak moje otoczenie i styl życia / praca ogranicza mnie w większości przypadków do przebywania w grupie osób w związkach/ starszych/ po przejściach.

Moje pytanie dotyczy wyboru portalu / aplikacji randkowej. Jakie z nich polecacie? Nie zależy mi na przelotnych znajomościach czy szybkich spotkaniach. Szukam raczej kogoś, kto będzie miał podobne nastawienie i sprecyzowane cele w życiu.
Nie korzystałam nigdy z portali i nie jestem pewna w którym kierunku powinnam się zwrócić.
Bardzo proszę o pomoc :-)
#sympatia #tinder #badoo #randkujzwykopem #zwiazki

Jaki portal randkowy wybrać?

  • Sympatia 20.4% (34)
  • Badoo 13.2% (22)
  • Tinder 48.5% (81)
  • Inny (proszę o podpowiedź!) 18.0% (30)

Oddanych głosów: 167

  • 62
  • Odpowiedz
@obitaktorobi: To i to, dziewczyny maja wszystko za darmo, jedyny minus to niezbyt duza liczba osob, ale zawsze mozna sprobowac poznac kogos z pobliskiego miasta.

Pokrotce jesli Ci sie ktos spodoba to mozesz go dodac do "koszyka" i wtedy rozpoczac rozmowe lub tez jesli Ty sie komus spodobasz to dostaniesz od tej osoby "zauroczenie", ktore mozesz zaakceptowac i w ten sposob nawiazac kontakt. Latwo poznac, czy komus zalezy, bo ma wtedy
  • Odpowiedz
Dobrze wiedzieć, że i na Tinderze można poznać kogoś wartościowego.


@obitaktorobi: czysta statystyka, bo jest najpowszechniej używany - reszta to trochę intuicji i szczęścią, bądź ilości prób. Natomiast pozostałe portale są bardziej specyficzne, przez co przyciągają większy odsetek dziwnych ludzi.
  • Odpowiedz
@obitaktorobi: Ja co prawda szukałem różowej, ale byłem na każdym z tych trzech, i z doświadczenia mogę powiedzieć że na każdym można poznać kogoś wartościowego, tylko trzeba poświęcić dużo czasu. Nieważne gdzie założysz konto, wszędzie będziesz musiała zrobić duży przesiew. Małe uwagi na temat demografii:
-na sympatii jest chyba najwięcej ludzi 30+, pod innymi względami jest duży przekrój
-na badoo najwięcej desperatów i patologii
-najlepiej ustawieni w życiu są na tinderze,
  • Odpowiedz
@obitaktorobi: Jesteś różowym, więc bez różnicy. Najlepiej załóż te trzy, bo są najbardziej popularne. A jeszcze lepiej przygarnij sobie mirka przegrywa. Taki cię nie zdradzi i nie odejdzie z inną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@obitaktorobi: Z Sympatią jest ten problem, że będziesz dostawała po 50 wiadomości dziennie od różnych osób bo tam każdy może pisać do każdego. Na Tinderze wszystkich chadów dawaj od razu w lewo bo to na 100% fejki wykopków. Celuj w normików z dobrym sercem. I nie zapomnij wrzucać tutaj co ciekawszych rozmów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz