Wpis z mikrobloga

@obitaktorobi: Mam pytanie do osób rozeznanych w temacie portali randkowych.
Z racji, że bliżej mi do 30 niż 20 chcę rozpocząć poszukiwania potencjalnego partnera. Moja sytuacja życiowa jest stabilna, realizuję się zawodowo, ale zaczęłam odczuwać brak stałego związku w moim życiu.
Sporo osób z mojego otoczenia zakłada konta na portalach i bardzo chwalą takie rozwiązanie.
Uprzedzając pytania, nie mam trudności w nawiązywaniu kontaktów i poznawanie nowych osób "twarzą w twarz" nie sprawia mi problemu. Jednak moje otoczenie i styl życia / praca ogranicza mnie w większości przypadków do przebywania w grupie osób w związkach/ starszych/ po przejściach.

Moje pytanie dotyczy wyboru portalu / aplikacji randkowej. Jakie z nich polecacie? Nie zależy mi na przelotnych znajomościach czy szybkich spotkaniach. Szukam raczej kogoś, kto będzie miał podobne nastawienie i sprecyzowane cele w życiu.
Nie korzystałam nigdy z portali i nie jestem pewna w którym kierunku powinnam się zwrócić.
Bardzo proszę o pomoc :-)
#sympatia #tinder #badoo #randkujzwykopem #zwiazki

Jaki portal randkowy wybrać?

  • Sympatia 20.4% (34)
  • Badoo 13.2% (22)
  • Tinder 48.5% (81)
  • Inny (proszę o podpowiedź!) 18.0% (30)

Oddanych głosów: 167

  • 62
  • Odpowiedz
@obitaktorobi: Powiem ci że ciężko kogoś normalnego poznać i najlepiej nie mieć oczekiwań ,szkoda gadać , mam 31 lat konkretne plany na życie i oczekiwania szukam stałego związku i tak na prawdę to nikogo tam nie poznałem wartościowego choć odległość to nie problem dla mnie i nie zamykam się na swoje miasto i bliskie okolice ,Ps. Nic na siłę wazne by dążyć do samorealizacji i szczęścia ☺️
  • Odpowiedz
@obitaktorobi: Jestem w podobnej sytuacji. Miałam konto na Tinderze. W mojej opinii dużo zależy skąd jesteś. Jeśli z dużego miasta to o wiele gorzej bo ilość par jest ogromna (przeciętna osoba bez problemu uzbiera ponad 100 par). Musisz się liczyć z tym, że konkurencja jest spora i nigdy nie masz pewności, że osoba której poświęcasz czas nie spotyka się z kilkoma innymi dziewczynami w między czasie. Ciężko wyczuć intencje drugiej
  • Odpowiedz
  • 0
@TerazMnieWidac Nie jestem zainteresowana przeglądaniem zdjęć czy czytaniem opisów. Bardziej zależy mi na nawiązaniu dłuższego kontaktu np. poprzez wymianę wiadomości czy rozmowy telefoniczne. Łatwiej wówczas zweryfikować życiowe podejście rozmówcy.
Podczas szybkich randek działają mechanizmy oparte na pierwszym wrażeniu oraz iluzji dostępności. Pokazujemy tylko tyle ile chcemy pokazać.
Nie wykluczam tego sposobu poznawania nowych osób, ale myślę, że nie jest to forma dostosowana do mnie.
  • Odpowiedz
  • 1
@TerazMnieWidac Nie miałam jeszcze okazji korzystać z portali, ale raczej nie spodziewam się aż takiego zainteresowania moją osobą.
Wiesz, jest wiele kryteriów, które pozwalają wybrać osoby z którymi mogę zawiązać kontakt ( jak choćby wiek czy miejsce zamieszkania).
Myślę, że jeśli znajdę osobę z którą będę mogła swobodnie porozmawiać i z którą znajdę wspólne punkty zaczepienia to nie będę szukała na siłę dalej. Pozwolę na rozwój tej relacji i zobaczę do
  • Odpowiedz