Wpis z mikrobloga

@BoKoR: linux mint. Podczas instalacji nie prosiło mnie o hasło, ale jak muszę odpalić program to hasło muszę podać. Puste nie działa. Resetowanie hasła też nie działa. Odinstalowywanie i instalowanie od nowa też nie. Ogólnie rzecz biorąc nie znam się w ogóle na bazach danych i chciałem sobie zainstalować wszystko w celach edukacyjnych, ale nie mogę nic znaleźć dla laików takich jak ja, którzy mają zerowe pojęcie o linuxie
ale nie mogę nic znaleźć dla laików takich jak ja, którzy mają zerowe pojęcie o linuxie


@Garztam: Ogarnij podstawy linuksa po co chwile będziesz się potykać o pierdoły.

Podczas instalacji nie prosiło mnie o hasło, ale jak muszę odpalić program to hasło muszę podać.


Pokaż komunikat. Prawdopodobnie prosi cię o hasło użytkownika w systemie, żebyś mógł odpalić usługę jako super user. Hasło do bazy danych musisz podać jedynie jak logujesz się
@Kryspin013: Dzisiaj dostaje zupełnie inny komunikat niż wczoraj :o że nie mogę się połączyć z localhost.

Chyba będę musiał odpalić sobie jakieś tutoriale i popatrzeć o co chodzi w tym linuxie xd