Wpis z mikrobloga

Drodzy wykopowicze,
na wykopie jestem od kilku lat ale założyłem dzisiaj drugie konto aby pochwalić się w końcu otwartym nowo salonem mebli. Rok temu uwolniłem się od prywaciarza i jestem na swoim. Salon założyłem ze wspólnikiem, zatrudniamy dwóch ludzi ale naszym marzeniem było otwarcie swojego salonu :) w końcu się udało.
Projektujemy meble na wymiar (kuchnie, szafy, garderoby, komody, rtv, meble dla biur), sami produkujemy i montujemy. Nasze meble to wysoka jakość wykonania, to nie meble z sieciówek.
Jeśli ktoś jest z okolic Bielska-Białej to i jest na etapie poszukiwania producenta kuchni lub innych mebli to zapraszam.
Z kolei wykopowiczów z innych obszarów Polski zapraszam do zadawania pytań odnośnie jakie wybrać materiały do wykonania mebli, czego unikać oraz jak zaprojektować dobrze kuchnie.
Na zdjęciach nasza ekspozycja.
#chwalesie #budujzwykopem #meble #meblujzwykopem
ideadesign - Drodzy wykopowicze,
na wykopie jestem od kilku lat ale założyłem dzisiaj...

źródło: comment_dcnwLUC5PMojJ1TSnfCG00puXL8ooVdS.jpg

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
@ideadesign: ogarniasz również temat kamiennych/kompozytowych blatów kuchennych? Kuchnie być może będę sam chciał projektować i montować - czy w razie czego mogę przychodzić po podpowiedzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski
@ideadesign

Ja mam meble z sieciówki - i niestety drogo, bo za same meble 16,5 tysiąca. W dwóch miejscach W NOWYCH MEBLACH PO MONTARZU uszkodzenia na lakierze, po trzech miesiącach odprysk na szufladzie, od zewnętrznej strony. Po roku mam odpryski chyba w 6 miejscach i nawet nie mogę tego reklamować bo przecież to uszkodzenia mechaniczne. Szuflada pod zlewem ze śmietnikami już się nie domyka. Jestem załamana. Niestety nie miałam dojście do
  • Odpowiedz
@ideadesign: ogarniasz również temat kamiennych/kompozytowych blatów kuchennych? Kuchnie być może będę sam chciał projektować i montować - czy w razie czego mogę przychodzić po podpowiedzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


[]

@leesiuu: Sprzedajemy blaty kamienne więc zapraszam. Jeśli chodzi o podpowiedzi coś mogę pomóc.
  • Odpowiedz
@ideadesign: Hej będe budował meble do samochodu taki mini kamper.
Jak grubą sklejke polecasz na ściany ? 15 czy 18 ? Czy sklejka dobrze znosi śruby które byłyby montowane w jej "bok" to klejone czy lepiej użyć kątowników :>?
Polecicie jakąś farbę na meble? Olejna czy może tylko okleina ?
  • Odpowiedz
@ideadesign: dziękuję za pozdrowienia i również pozdrawiam. Nie twierdzę że się nie znasz, wręcz przeciwnie. Robisz bardzo ładne meble. Nie zgadzam się tylko z ergonomią jaką prezentujesz i przedstawiam Ci swój punkt widzenia i ludzi którzy takie coś używają w praktyce i niestety wielu z nich jest zawiedzionych. A to lodówka głośniej pracuje, a to cieknie z niej woda, albo jest pokryta wewnątrz lodem. Sprawdziłem i faktycznie Samsung ma dwa modele
  • Odpowiedz
@ideadesign: dziękuję za pozdrowienia i również pozdrawiam. Nie twierdzę że się nie znasz, wręcz przeciwnie. Robisz bardzo ładne meble. Nie zgadzam się tylko z ergonomią jaką prezentujesz i przedstawiam Ci swój punkt widzenia i ludzi którzy takie coś używają w praktyce i niestety wielu z nich jest zawiedzionych. A to lodówka głośniej pracuje, a to cieknie z niej woda, albo jest pokryta wewnątrz lodem. Sprawdziłem i faktycznie Samsung ma dwa modele
  • Odpowiedz
@ideadesign: miałem napisać coś sensownego, ale za ostatnie zdanie Twojej wypowiedzi napiszę krótko: jesteś tyle wartym projektantem co produkty wcześniej wymienionej przez Ciebie firmy Kernau. Mam nadzieje że podniosłeś sobie wartość.
  • Odpowiedz
@ideadesign: miałem napisać coś sensownego, ale za ostatnie zdanie Twojej wypowiedzi napiszę krótko: jesteś tyle wartym projektantem co produkty wcześniej wymienionej przez Ciebie firmy Kernau. Mam nadzieje że podniosłeś sobie wartość.


@struksik: Świetny argument :) nie sprzedaje często tego producenta ale chciałem Ci pokazać twój błąd. Jeśli ktoś pokaże mój błąd umie się przyznać do niego, ty najwyraźniej nie. Czarno na białym masz jak producent sprzętu AGD pozwala na piekarnik
  • Odpowiedz
@xhxhx: w instrukcji BOSCHa napisane jest, że od kuchenek, ale już o piekarniku nie ma mowy chyba żeby ująć to jako "inne źródło ciepła". Mimo to i tak jest zalecane oddzielnie płytą izolacyjną.

Tak jak pisałem, są specjalne modele z dodatkową izolacją, ale są cholernie drogie. Oczywiście piszę cholernie, bo uważam, że nie każdego jest stać na wydatek rzędu 8 lub więcej tysięcy tylko na lodówkę i piekarnik.

Oczywiście Pan Projektant
  • Odpowiedz
@xhxhx: w instrukcji BOSCHa napisane jest, że od kuchenek, ale już o piekarniku nie ma mowy chyba żeby ująć to jako "inne źródło ciepła". Mimo to i tak jest zalecane oddzielnie płytą izolacyjną.


Tak jak pisałem, są specjalne modele z dodatkową izolacją, ale są cholernie drogie. Oczywiście piszę cholernie, bo uważam, że nie każdego jest stać na wydatek rzędu 8 lub więcej tysięcy tylko na lodówkę i piekarnik.

Oczywiście Pan Projektant
  • Odpowiedz