Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@maszynistaonanista: To jest mocny mil-sim jednak nie tak skomplikowany jak Arma. Pierwowzorem był mod do Battlefield 2 zwany projekt reality więc sterowanie i mechanika jest podobna do BF2. Imo gra jest warta ceny nawet bez zniżki ale nie jest tytułem dla każdego. Musisz dobrze ogarniać grę zespołową i wypada znać angielski na przyzwoitym poziomie żeby móc sprawnie pograć z randomami.
@clickPLUS zatem "change my mind".

Rozgrywka na tyle rozbudowana, że sprawia frajdę? Jest.
Poziom bugów na akceptowanym poziomie? Jest
Liczba trybów, pojazdów jest moim zdaniem niezła i rośnie.

Napisz co twój zdaniem dyskwalifikuje ją jako pełnoprawny tytuł?
@PiterCK: Dodaj jeszcze ze to jest pełnoprawny tytul bo nie płacisz za czapkę XDDD nie No #!$%@? faktycznie za darmo to robią widać bo sie #!$%@? z tym gownem 5 lat, ja chyba pisze z reinkarnacja beza xD weź mi jeszcze powiedz gdzie te grę za darmo dostales xD skoro jak twierdzisz za darmo to robią xD
@maszynistaonanista: Ja kupiłem jeszcze za ponad 100, jakieś 2 lata z hakiem temu i kilka dni temu przebiłem 1,5k godzin. Warto zainteresować się jakąś społecznością do gry w squad ponieważ grając z "randomami" można się łatwo od tej gry odbić. Szczególnie na starcie.
@clickPLUS: styl wypowiedzi upośledzonego gimbusa, 0 jakichkolwiek konkretnych argumentów tylko BO JA TAK UWAŻAM I #!$%@? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD co za dzban xDDDDDDDDDDD

@maszynistaonanista: Nie zastanawiaj się ani chwili, ja sam żałuje, że gre kupiłem dopiero rok temu. Godny następca project reality, moim zdaniem właśnie tak powinny wyglądać battlefieldy 3/4, a przynajmniej iść w tym kierunku. Teraz tylko czekać aż dodadzą wreszcie lotnictwo, nowe mapy dość regularnie puszczają, no i ja bym