Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do ludzi z #agh- jak wygląda wf na dziennych na tej uczelni? Jest opcja dostania zwolnienia/dostania się na koło zainteresowań, żeby nie uczestniczyć w zajęciach? #trojboj here, inne koła raczej by mnie nie obchodziły
Jak jest taka opcja to ciężko jest się dostać? Prawdopodobnie na początku studiów będę jeszcze na propie, więc z wynikami siłowymi nie powinno być źle ale mimo wszystko wolę się spytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkokoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 6
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wf jest typowo gimnazjalny, najpierw semestr na hali (siata, kosz, siłka), potem semestr basenu, a potem pół semestru hali. Żeby zaliczyć trzeba mieć 100% obecności (jak się nie było, to trzeba przyjść odrobić w innej grupie)

Zwolnić można się jeśli regularnie się trenuje i jest się w stanie to udowodnić. Większość sekcji szuka ludzi, którzy już coś potrafią. Najlepiej zapytać się wufefisty na pierwszych zajęciach (z tego co wiem, zwolnienie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania nie wiem jak teraz, bo ja studia skończyłem już kilka ładnych lat temu, natomiast zawsze możesz zapisać się do AZS. Jeżeli będziesz w AZS to trener może wystawić Ci odpowiedni papier i pewnie da się to dogadać. Ja na przykład sobie ogarniałem WF w taki sposób, żeby mieć tylko koszykówkę. Nie chodziłem często na swoje grupy tylko odrabiałem WF z tymi, którzy akurat w rozpisce mieli kosza. :-)
  • Odpowiedz
NiebieskaSamica: Możesz dołączyć do AZS, wtedy nie będziesz musiał chodzić na normalny WF. Ale nie masz gwarancji, że cię przyjmą. Poza tym wtedy masz tyle samo godzin, jeśli nie więcej, treningów. Tutaj na stronie masz więcej info http://www.azs.agh.edu.pl/dolacz-do-nas/.

Jedyne co może całkowicie zwolnić cię z WFu to semestralne/całoroczne zwolnienie lekarskie. Takie zwolnienie wydaje komisja, więc nie licz, że ktoś ci da po znajomości.

A co do normalnego WFu. To jest tak,
  • Odpowiedz
Opbezkodu: O, dziękuję za dokładne info.
Będę planował w takim razie dostać się do tego azs, treningi mi nie przeszkadzają, bo i tak parę godzin dziennie siedzę na siłowni, po prostu nie chcę marnować czasu na jakieś pływania, gdy mogę w tym czasie zrobić coś sensownego

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz