Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@diemsi @Defined mówicie weeia? Sprawdzałem plan studiów i zajęcia i jakoś tak o bardziej mi ftims siada ale w praktyce jak jest to nie wiem wlasnie

@Shumitu jedyny argument czy ogólnie polecasz? xD

A AiR to lepiej ... Czy nie jest tak źle?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kruz00: A jak chcesz się nauczyć programować i poznać pewien piekielny system zadań które zrobią z Ciebie programistę, to tylko weeia <3
  • Odpowiedz
@Kruz00: ogólnie teraz się zmienia program i na ftimsie jest informatyka stosowana a na weeia informatyka. Program uległ dosyć dużej zmianie i szczerze mówiąc w porównaniu z tym, co realizuje mój rok i rok niżej to to, co ewentualnie będziesz miał Ty jest mocno średnie i na drugim semestrze będzie jeszcze większa rzeź, niż jest teraz. No i na weeia masz taki fajny system Dante, wspomniany przez @Defined, możliwe że
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Shumitu właśnie sporo na tej stronce siedziałem i porównywałem plany, i tak jakoś ciekawiej wydaje mi się na ftims, ale teraz jak mówicie że ogólnie weeia spoko to już nie wiem.
I mówicie o jakimś systemie Dante? Co to takiego?
  • Odpowiedz
@Kruz00: System w którym masz zadania do zrobienia w domu i musisz zdobyć określoną ilość w każdym z działów, aby zaliczyć przedmiot Podstawy Programowania 1 i 2. Zaczynasz od poziomu "Hello world!", a potem zaczynają się te bardziej piekielne zadania. Ludzie mają z nim ogromne problemy, więc zacznij już trzepać C, na dobre Ci to wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Defined trochę robię sobie w c++. Ogólnie informatyka w liceum już też też by mnie wciągnęła i gdy siadałem to miałem taki syndrom jeszcze jednego zadanka, taka trochę satysfakcja była że się udało rozwiązać i nowego czegoś nauczyć, bo jednak google bardziej pomagało, a nauczyciel spoko i pozwalał korzystać z tego co się nauczyliśmy też sami. Matematyka i fizykę podobnie była. Ale niestety przychodził polski albo his i inne... Maturę z polskiego
  • Odpowiedz
@Kruz00: ja jestem na ftims i niby nie narzekam, biorąc pod uwagę inne wydziały to chyba mamy najmniej oderwanych od rzeczywistości prowadzących, ale też niestety i tacy się zdarzają. Bardziej podoba Ci się wftims, bierz wftims, na pewno będzie to ciekawa przygoda

@nathaliekill: widziałaś co zrobili z drugim semestrem w nowym programie? XD. Pobi, dyskretna i Sysopy na jednym semestrze, będzie przesiew ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz