Wpis z mikrobloga

Pewnie się obraził za to że Madzia w plotku powiedziala ze woli Olka XD albo poprostu już odechciało mu się udawać jej przyjaciela bo tylko hejt za to zbierał i nic z tego nie miał a liczył na wspólne mieszkanie i poznanie sławnych znajomych a tu lipa, Olo ich poznał XD
@Gabka_xd: Sławnych nie poznał,a i Milex który wcześniej lajkował mu wszystkie zdjęcia,nagle przestał go obserwować. Nie miałam zamiaru oglądać jego liva,ale z ciekawości jednak odpale.
@patricia Milex go nie obserwuje? XD o #!$%@?, musiala byc jakaś aferka czy cos bo bez powodu by sie nie przestali obserwować skoro w programie byli " BFF " a Milex też z tego co widzialam widywał sie z #!$%@? XD teraz to ja też obejrzę haha ciekawe XD
@Gabka_xd: Milex nadal obserwuje i Łukasza i Olka.Wczorajszy live tego drugiego, oraz Łukasza unfollow dla Madzi mogą dowodzić tego, że chyba się obaj są rozczarowani jej osobą. Łukasz przestał obserwować Magdę jeszcze przed emisją Koła Plotka.
@el_waryato: Może znowu go obserwuje. Widziałam gdzieś na insta,że przestał go obserwpwać,weszłam sprawdzić i nie widziałam żeby Milex go obserwował. Widać wszystko szybko się zmienia. Czekam żeby usłyszeć,że Łukasz "przez przypadek" odobserwował Madzie.
@Krinod mi sie wydaje że on tak naprawdę " przyjaźnił " się z nią po to, żeby wyciągnąć z tego korzyści, a skoro widzi że mu się to nie uda bo nie ma wspólnego mieszkania w Londynie ani poznawania znanych bogatych znajomych to poprostu ją olał i już nie jest mu potrzebna ;) bedzie szukał teraz nowej ofiary ;)
@Deacon89 i niech się rozłącza :D ja pooglądam dla beki, posłucham jego wypocin " jestem najlepszy, jestem najwspanialszy, nic złego nie robię, nie lubię Olka, Olo krzywdzi Madzie, zajmijcie się swoim życiem, ja sie wcale nie wtrącam ALE... " napewno cos z tego padnie XD