Wpis z mikrobloga

A historię Polski po 45 to ty znasz?


@Mr_RIP: znam. I jak jakiś idiota pisze, że byli Żydami którzy po 68 mieli w PL tak dobrze jak za okupacji., to chętnie bym tego idiotę w kosmos wystrzelił, a przynajmniej do Palestyny wysłał...
  • Odpowiedz
No i w tym momencie udowadniasz, że jesteś idiotą bez jakiejkolwiek wiedzy historycznej.


@Mr_RIP: ilu żydów zginęło w Polsce w obozach koncentracyjnych po 1968 roku? A ile na terenie okupowanej przez Niemców Polski, w czasie 2 WŚ? Porównujesz te 2 okresy? Ilu aresztowano w lapankach, zastrzelono na miejscu w obu okresach? Jakim idiotą, ewentualnie polakofobem trzeba być, żeby próbować to porównywać...
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik:
O, wow jakie te polaki dobre. Zamiast zagazowac żyda tylko go wypedziły. Wyobraź sobie, że polski rzad jutro wygba wszystkich katolików. Pasuje? Przeciez to nic takiego.
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik:
Na twoje nieszczęście urodziłem się w Polsce tak jak moi rodzice i dziadkowie. Jestem bardziej Polakiem niż ty będziesz kiedykolwiek. To daje mi prawo do krytykowanie obecnego rządu jak i postaw Polaków.
  • Odpowiedz
@Wilczek03: urban to #!$%@? ale bywa zabawny w przeciwieństwie do wykopowych zjebów w stylu Mr_RIP, lakukasraczy czy innych mareksów666. A o jego wpływ na młodzież się nie bój: te małe #!$%@? i tak są #!$%@? warte, z uszatym czy bez niego, to w większości banda idiotów.
  • Odpowiedz