Wpis z mikrobloga

odwiedzilem Warszawę pierwszy raz w celach turystyczno rozrywkowych.

Czuję sie jakbym się cofnął w czasie oraz rozwoju do tyłu. Jest tu masa rzeczy wręcz niedopuszczalnych i szokujących sprawiających że nie chciałbym tu mieszkać. W Warszawie jest w okolicy 2009 roku dopiero. Ludzie też inni zwłaszcza kobiety, nagromadzenie tyg najgorszych cech. Słabo w ogóle stolica jest przygotowana na ludzi lubiących noc. Dziki zachód tu jest, zacofanie, brak reguł, zasad tutaj kazdy człowiek jest pusty, wszystko to tutah fake w pewnym względzie. Ludzie są sztuczni i puszczeni samopas gdzie dawno wymknęło się z pod kontroli. W tym pociągu nie ma maszynisty.

Wszystko zamierzam zrecenzowac gdy znajdę się w domu bo jest o czym.

#warszawa
  • 67
  • Odpowiedz
@Sefira spedzasz tydzien rocznie w Warszawie i wiesz jak jest tutaj w kazdej przychodni? To chyba w NFZ pracujesz i przyjezdzasz co roku wizytowac inna placowke :)
  • Odpowiedz
  • 15
@r5678 typowy wpis pod hejt i zbieranie plusow. Byles kilka dni w Warszawie i juz wiesz jak tu jest? Powiem Ci ze gowno wiesz co widac po tym jak oceniasz zycie nocne :P.
  • Odpowiedz
  • 0
@borjaki Nie no, masz rację. Czytam tylko o problemach z NFZ-em w stolicy. Może ludzie wyolbrzymiają i nie ma problemów z lekarzami. Co nie zmienia rzeczy, że u siebie dzwonię i jeszcze tego samego dnia mogę iść na wizytę - nawet po pracy.
  • Odpowiedz
@r5678:
Warszawa ma rozne oblicza z tego co widzialem a ludzi jest przekroj, ale fakt faktem raz, ze pewne rzeczy w oczy rzucaja sie bardziej, a dwa ze dla ludzi z miast cywilizowanych w istocie jest sporo absurdow - tekst o braku maszynisty tutaj pasuje jak ulal, zwlaszcza do ludzi.
  • Odpowiedz
@Sefira: popieram! :) o ironio w tym miescie trzymali mnie ludzie - w znakomitej wiekszosci rdzenne Wawioki. Bo poza tym? Poza tym to Park Lazienkowski i Metal Cave i to by bylo na tyle zalet Warszawy.
  • Odpowiedz
Słabo w ogóle stolica jest przygotowana na ludzi lubiących noc.


@r5678: XD
byłem w takim szczecinie, gdzie jest 400k mieszkańców, to po 23 już praktycznie nie było gdzie zjeść fastfooda, gdzie w Wawie o tej godzinie otwarta jest buda przy budzie
  • Odpowiedz
@Sefira: przecież Warszawa ma mnóstwo zieleni w porównaniu do zabetonowanych średnich i dużych miast w Polsce. Do tego większość jest #!$%@? i nic z schludnością nie mają wspólnego.
  • Odpowiedz