Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nadolsky: karaczany sporo syfia, mam ponad miesiac od wylegu i raz w tygodniu wymieniam wytlaczanki i sprzatam pojemnik, sraja,gubia wylinki, jeden smrod i syf, a sprzatac radze czesto zeby nie bylo much, czytalem ze to moze byc problem. Karma prosta- jablko ogorek marchewka platki owsiane i karma dla rybek akwariowych.
@Nadolsky: to co oni ci tam opisali z wodą i wydzielonym miejscem na jedzenie to i tak wersja exclusive:) ja ma pudełko z dziurami na gorze, zamiast wytłaczanek wrzucam im rolki po papierze toaletowym a jędzą co mi z obiadu zostanie albo jak jakiś owoc już trochę stary się zrobi.
co do turków to to są najbardziej #!$%@? karaki, szybkie jak cholera, chodzą po ściankach, nawet wazelina nie za bardzo im
@Nadolsky: karmiłem tylko samcami wiec możliwości nie miały:) a czy by miały możliwość się rozmnożyć nie wiem. w zasadzie ja ich nie dogrzewałem a się rozmnażały w pudełku. z drugiej strony jakoś się w naszym klimacie nie zadomowiły a uciekały z różnych hodowli na pewno tysiącami.