Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W Polsce obecnie jest bardzo mała dzietność. Kilka lat temu tabletka po została zabroniona, ale wg. mnie powinno się pójść dalej i na receptę dać wszystkie środki antykoncepcyjne łącznie z prezerwatywami. Dzięki temu w przyszłości będziemy mieli więcej dzieci. Co sądzicie o takim pomyśle? Może stworzyć jakaś petycję i wysłać do sejmu?
#zwiazki #antykoncepcja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok

Prezerwatywy na receptę?

  • Tak 22.4% (93)
  • Nie 77.6% (322)

Oddanych głosów: 415

  • 18
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale Ty wiesz, że dzieci to nie "zachcianka" lub "zabawka" i nie wszyscy mają chociażby warunki do wychowania dzieci. Po drugie jaka niby miałaby być argumentacja prezerwatyw na receptę gdybyś chciał kupić? "Dzień Dobry ja po gumy bo lekarz powiedział, że lateks dobrze wpływa na moje samopoczucie"?
  • Odpowiedz
wg. mnie powinno się pójść dalej i na receptę dać wszystkie środki antykoncepcyjne łącznie z prezerwatywami.

Co sądzicie o takim pomyśle?


@AnonimoweMirkoWyznania: Ja myślę, że autorów takich pomysłów należy obowiązkowo kastrować, by nie roznosili genów umysłowego #!$%@?. ( )
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: powinno się zmuszać kobiety do rodzenia, mogłyby na 4 lata trafiać do takich specjalnych obozów gdzie byłyby zapładniane przez wyznaczonych mężczyzn. taki przydział mogłaby np wydawać gmina na podstawie zgłoszonych wniosków. Dzięki temu w przyszłości będziemy mieli więcej dzieci. Co sądzicie o takim pomyśle? Może stworzyć jakaś petycję i wysłać do sejmu?
  • Odpowiedz