Wpis z mikrobloga

To tak, kierunki które są intrygujące według mnie ( subiektywna rozkmina)
1. logistyka - transport
Myśle że to jest fajne, i warto na to popatrzeć.
2. lingwistyka - norweska,duńska, szwedzka ogólnie cała Skandynawia
języki dość ciężkie, ale jak ktoś ma pamięć 10/10 i chciałby wybrać jakiś niszowy język, to warto
w ciemno można brać, drogi po tym kierunku są szerokie
3. ekonomia - ekonometria
tutaj zawsze praca będzie, czy to w banku, przy ubezpieczeniach, w biurach nieruchomości
wymieniam z pamięci, bardzo dużo możliwości
jakbym miał gdzieś iść to w czołówce kierunków które bym rozpatrywał
4. nawigacja - mechanika budowania maszyn
Morskie kierunki wiecie studia w Gdańsku Gdyni albo Szczecinie, związane ze statkami pływaniem
powoli coraz sławniejsze kierunki i przestaje być niszą ale słyszałem że jest bardzo bardzo dobrze

@Gambardella, @KarPaKo, @WujekGraczyk, @FilozofujacyTopor, @scotieb, @jazzu2, @nocny_akwarelista, @Borysk5, @Surrenderdorothy, @jurek-xd, @duk1995, @Mors_mihi_lucrum, @jasiek383
#przegryw #matura #studbaza
  • 12
  • Odpowiedz
@Mescuda: jeszcze fajny kierunek to pilotaż w Chełmie. Co prawda latać samolotem to tylko w gta się zdarzyło, ale w gierce to samoloty>samochody. No i za free ma się uprawnienia za które na zachodzie by się płaciło po 50k €
  • Odpowiedz
@Mescuda Fajne możliwości ale nie dla dziada starego jak ja...
Nie wyobrażam sobie skończyć czegokolwiek w wieku 32 lat z 0 doświadczeniem w tym temacie. Taki normik sobie skończy to w wieku 23 lat i już ustawiony
  • Odpowiedz
@Mescuda: dałem plusa z ciekawości (już wybór uczelni za mną ;) ) i powiem Ci, że cieszę się, że nie pchasz niezdecydowanych na "informatykę". Poza tym - MIBM też brzmi źle (przynajmniej patrząc po swoich znajomych :'D) ale nawigacja... to by było coś super.
  • Odpowiedz