Wpis z mikrobloga

Jak ktoś jest zainteresowany kupnem taniej wiatrówki-pistoletu to polecam beeman p17, za 180zł dostajemy dobrą kopie HW 40 która kosztuję 600zł :)
można sobie postrzelać z tego w garażu czy gdziekolwiek, wystarczy dokupić do tego kulochwyt za 30zł
test dla zainteresowanych https://www.youtube.com/watch?v=4MRYoKiuSUo
#broniarze #wiatrowki #hobby #bron #strzelectwo #zainteresowania
ayylmao - Jak ktoś jest zainteresowany kupnem taniej wiatrówki-pistoletu to polecam b...

źródło: comment_XEbtbLdPsV3gAgT2t3RshhwBr3hWXaQa.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@bialyjakbialek: ja mam zamiar po prostu strzelać z tego beemana i zobaczymy ile da radę, dość roboty z czyszczeniem i konserwacją mam przy czarnoprochowym
a jak coś padnie to spróbuje go sam naprawić, bo w internecie pełno schematów co i jak
  • Odpowiedz
@ayylmao:
Dzisiaj w końcu rozpakowałem i trochę postrzelałem i trochę się rozczarowałem jakością wykonania i siłą jaka trzeba przyłożyć do przeładowania. W HW40 chyba aż tak ciężko nie było. Widać chińską jakość ale materiały w miarę solidne.
  • Odpowiedz
@bialyjakbialek: no z zewnątrz u mnie też widać kilka niedoróbek na plastiku, ja zakładam rękawice na lewą rękę, a prawą wkładam śrut bo w rękawiczce nie wygodnie i wtedy jest spoko
  • Odpowiedz
@Kirillow: hmm może powiem tak, kobieta by sobie chyba nie poradziła chyba że by coś ćwiczyła, facet mniejszej postury będzie miał problem, a dla kogoś kto waży 100kg+ albo coś ćwiczy naciąganie nie będzie problemem :)
  • Odpowiedz
@bialyjakbialek: po 2 paczkach śrutu własnie padł mi któryś oring bo puszcza powietrze przy zamykaniu, na szczęście duzo do rozbierania w nim nie ma, ciekawe ile wytrzyma po wymianie wszystkich oringow i nasmarowaniu bo od nowości to mi długo nie podziałał :)
  • Odpowiedz
@bialyjakbialek: heh jeszcze raz ja, wczoraj się męczyłem cały dzień prawie z tą wiatrówka przez te uszczelki z allegro, dzisiaj podjechałem do sklepu z oringami(nie wiedziałem że jest taki blisko mnie), za 6zł kupiłem 18 sztuk takich samych jak oryginalne i działa jak nowy :)
  • Odpowiedz