Wpis z mikrobloga

LGBT Pride/Black Pride/Asian Pride - Super! Bravo! Macie prawo bo jesteście PRZEŚLADOWANI !

White Pride - uuuu NAZIŚCI, RASIŚCI, ŹLI LUDZIE ! TAK NIE MOŻNA !

Idąc waszą idiotyczną logiką typu ,,te hasła używają TYLKO grupy skrajne", to dlaczego macie problem i wylewacie jad jak ktoś powie, że np. ,,muzułmanie to terroryści" i bronicie, że przecież nie każdy terrorysta to muzułmanin! To tylko margines ! ¯\_(ツ)_/¯

Przecież to logiczne, że nie każdy muzułmanin to terrorysta, tak samo jak nie każdy biały, dumny z koloru swojej skóry to nazista czy rasista.

To mam rozumieć, że dla was dla #neuropa KAŻDY kto jest dumny z bycia białym jest rasistą i wielbicielem pana z wąsem? Ale idąc taka sama logiką, jak coś co wam nie pasuje do światopoglądu, to magicznie już wszyscy tacy nie są, tylko margines????

Gdzie tu logika? Skoro dla was ,,White Pride"" szerzy nienawiść, to Black Pride czy Asian Pride powinno tym bardziej, ale wam się to nie mieści w głowach.

Takich perfidnych podwójnych standardów i hipokryzji to ja dawno nie widziałem.

#urojenialewakoidalne #bekazlewactwa #neuropa #4konserwy
technojezus - LGBT Pride/Black Pride/Asian Pride - Super! Bravo! Macie prawo bo jeste...

źródło: comment_uUwo7aEEkpLEYR0B8ALU3c9Nx1GP8BT3.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co oczywiście zignorowales.


@venividi: Bzdura.Napisałem, że normalnemu cżłowiekowi nie przeszkadza, ze ktoś jest dumny ze swojej rasy, wyznania, narodowści czy tego sam chcesz.Czemu manipulujesz? Jeżeli Tobie jak i komuś to przeszkadza, to macie coś z głową.

Jest tylko jedna subtelna różnica. Ruch Black Pride w większości walczy z dyskryminacja, a White Pride to zwykle odwołanie do historii ruchów rasistowskich, bo z tym ten termin zawsze był
  • Odpowiedz